Dziś jest: 30 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

100% ubezpieczenia do 500 zł w Fuks Bumerangu!

Fuks Bumerang

Fuks Bumerang, czyli bezpieczny zakład w Fuksiarz.pl!

Trwają rozgrywki Wimbledonu, które wchodzą w decydującą fazę. Cały czas w grze jest Iga Świątek, która ma apetyt na kolejny tytuł wielkoszlemowy. We wtorek ruszają z kolei eliminacje Ligi Mistrzów, w których wystąpi Mistrz Polski, Raków Częstochowa. Drużyna z Częstochowy w pierwszej rundzie zmierzy się z Florą Tallinn. Nie zabraknie również innych ciekawych spotkań.

Z tej okazji Fuksiarz przygotował kolejną odsłonę znanej promocji Fuks Bumerang! Aby skorzystać z bezpiecznego zakładu, należy zagrać kupon spełniający zasady promocji „Fuks Bumerang”. Jeśli dokładnie jedna pozycja na kuponie okaże się nietrafiona, otrzymasz freebet o wartości zagranej stawki – aż do 500 zł!

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Jak otrzymać freebet 500 zł w promocji Fuksiarz.pl?

Aby wziąć udział w promocji, musisz spełnić następujące warunki:

  1. Załóż bezpłatne konto w Fuksiarz.pl klikając tutaj. Następnie kliknij przycisk „Dołącz”, znajdujący się na podstronie promocji „Fuks Bumerang”.
  2. Wpłać depozyt w kwocie min. 50 zł.
  3. Należy zagrać akumulator (kupon AKO) z co najmniej 5 zdarzeniami za wpłacony depozyt. Cała stawka kuponu musi pochodzić z środków zdeponowanych  po dołączeniu do promocji.
  4. Promocja „Fuks Bumerang” obejmuje zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zakłady live.
  5. W ramach promocji możesz postawić dowolną liczbę kuponów, ale zwrot otrzymasz tylko za pierwszy zakład, który spełni jej warunki

Jeśli na promocyjnym kuponie nietrafione okaże się dokładnie jedno dowolne zdarzenie, otrzymasz darmowy zakład o wartości 100% postawionej stawki!

Promocja trwa w okresie od 1o lipca 2023 r., godz. 10:00 do 12 lipca 2023 r., godz. 23:59.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Jak odebrać darmowy zakład za Europejskie Puchary?

Wystarczy, że poczekasz. Jeśli spełniłeś wszystkie warunki promocji, w czasie nie dłuższym niż 72 godziny od jej zakończenia Fuksiarz doda freebet na Twoje konto gracza.

Ile razy mogę skorzystać z promocji „Fuks Bumerang”?

Każdy gracz, który spełni warunki promocji jest uprawniony do jednokrotnego odebrania darmowego zakładu.

Jak otrzymać maksymalny freebet?

Aby otrzymać maksymalną kwotę freebetu, należy postawić kupon spełniający warunki promocji za 570 zł. W przypadku, kiedy dokładnie jeden mecz na kuponie okaże się przygrany na Twoim koncie pojawi się freebet w wysokości wspomnianej kwoty pomniejszonej o podatek, czyli 500 zł.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

500 zł na start od Krzysztofa Stanowskiego i inne niespotykane promocje Fuksiarza

Na lepszy początek gry Fuksiarz przyzna Ci wyjątkowo atrakcyjny Zakład bez ryzyka do 500 zł, w formie zwrotu aż połowy stawki pierwszego kuponu, jeśli okaże się on nietrafiony. Nie jest wymagany żaden obrót kwotą cashbacku!

Następnie będziesz mógł bez końca korzystać z innej niespotykanej promocji. „Cashback bez limitu” pozwoli Ci odbierać zwroty od 5% do 50% wartości stawek nietrafionych kuponów – zależnie od liczby zdarzeń, jakie umieściłeś na danym kuponie. Maks. kwota cashbacku wynosi 200 zł z każdego kuponu, natomiast nie obowiązuje żaden limit liczby kuponów biorących udział w promocji. Zwroty pochodzące z tej promocji również nie wymagają obrotu i mogą być natychmiast wypłacone!

Promocja „Early Payout” pozwoli Ci cieszyć się wygraną, gdy tylko Twój obstawiony zespół obejmie 2-bramkowe prowadzenie w meczu piłki nożnej. Zakład jest rozliczany jako wygrany, nawet gdy drużynie nie uda się finalnie odnieść zwycięstwa!

Jeśli wciąż masz jakiekolwiek wątpliwości czy warto założyć własne konto w Fuksiarz.pl, przejdź do naszego działu „Fuksiarz opinie”, aby dowiedzieć się więcej o bukmacherze.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż konto w minutę, aby zagrać bez ryzyka i odbierać zwroty połowy stawek - bez wymogu obrotu

Komentarze