Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn – klasyfikacja końcowa sezonu 2011/2012 

1. KS Madex Górale Nowy Targ  
2. KS Worwa Szarotka Nowy Targ 
3. MUKS Zielonka 
4. TKKF Jadberg Pionier Tychy 
5. UKS Absolwent Siedlec 
6. UKS Ósemka Wejherowo 
7. UKS Grześ Hrubieszów 
8. UKS Orły Suwałki 

 

W sezonie 2011/2012 o pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej Ekstraligi Unihokeja Mężczyzn tak samo jak w sezonie poprzednim walczyły ostatecznie zespoły KS Madex Górale Nowy Targ i KS Worwa Szarotka Nowy Targ. Tym razem jednak do rozstrzygnięcia wystarczyły 2 mecze, ponieważ w obu triumfowała drużyna z Nowego Targu. 24 marca 2012 r. KS Madex Górale Nowy Targ wygrał u siebie (5:3), natomiast 21 kwietnia KS Worwa Szarotka Nowy Targ przegrała goszcząc przeciwnika jeszcze wyższym stosunkiem bramek (4:7). Tym samym drugi sezon z rzędu został Mistrzem Polski w Unihokeju Mężczyzn, a KS Worwa Szarotka Nowy Targ ponownie stała się wicemistrzem. 

Z kolei trzecie miejsce wywalczył klub MUKS Zielonka, który w swoich 2 ostatnich spotkaniach sezonu pokonał TKKF Pionier Tychy – za pierwszym razem stosunkiem bramek 6:4, a za drugim jego przewaga była jeszcze większa, gdyż mecz zakończył się wynikiem 8:4. 

W sezonie 2011/2012 z Ekstraklasy unihokeja do 1 ligi spadł klub UKS Orły Suwałki, który miał wyjątkowo słaby sezon, przegrywając niemal wszystkie mecze. 

Sezon Ekstraligi unihokeja mężczyzn 2011/2012 obfitował jak zwykle w ciekawe spotkania i nierzadko niespodziewane wyniki rywalizacji. Jednak ostateczny kształt tabeli ligowej nie okazał się zaskoczeniem – tak jak w poprzednim sezonie finalnie triumfował KS Madex Górale Nowy Targ, a drugie miejsce końcowej tabeli zajęła drugi sezon z rzędu KS Worwa Szarotka Nowy Targ.