Ekstraliga Unihokeja Kobiet – klasyfikacja końcowa sezonu 2014/2015

1.  MMKS Podhale Nowy Targ  
2.  MLUKS SUS Travel Jedynka” Trzebiatów 
3.  Energa Olimpia Osowa Gdańsk 
4.  PKS MOS Zbąszyń 
5.  UKS Multi – 75 Killers Kraków 
6.  KS Worwa Szarotka Nowy Targ 
7.  UKS Junior Kębłowo 

W sezonie 2014/2015 Ekstraligi Unihokeja Kobiet najważniejszy mecz, który zdecydował o tym, do kogo tym razem trafi mistrzostwo Polski, odbył się 16 maja 2015 r. W starciu udział wzięły kluby: MMKS Podhale Nowy Targ i MLUKS SUS Travel Jedynka” Trzebiatów. Spotkanie rozstrzygnęło się w 60 minutach podstawowego czasu gry – końcowy wynik meczu to 6:3 dla MMKS Podhale Nowy Targ, który tym samym został Mistrzem Polski w Unihokeju Kobiet. 

16 maja 2015 r. odbył się także mecz o trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej Ekstraligi Unihokeja Kobiet. O miejsce na podium walczyły drużyny: Energa Olimpia Osowa Gdańsk oraz PKS MOS Zbąszyń. W tym przypadku także nie trzeba było organizować dogrywki meczu, ponieważ skończył się on 2-bramkową przewagą dla drużyny z Gdańska (wynik 7:5). 

Z kolei ostatnie miejsce w ligowej tabeli zajął klub UKS Junior Kębłowo, który odniósł w tym sezonie tylko 1 zwycięstwo. 

Sezon 2014/2015 Ekstraligi Unihokeja Kobiet przyniósł znaczące zmiany, jeśli chodzi o miejsca 1-3 w lidze. Dotychczasowy, wielokrotny Mistrz Polski, klub Energa Olimpia Osowa Gdańsk zakończył rywalizację dopiero na trzecim miejscu klasyfikacji końcowej. Natomiast po mistrzostwo sięgnął zespół MMKS Podhale Nowy Targ, który w stosunku do poprzedniego sezonu awansował o 1 pozycję w tabeli. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku klubu MLUKS SUS Travel „Jedynka” Trzebiatów, który awansował z 3 miejsca w tabeli na miejsce 2. 

Czas na statystyki najlepszych zawodniczek sezonu 2014/2015 Ekstraligi Unihokeja Kobiet. Już czwarty sezon z rzędu najwięcej punktów w lidze zdobyła zawodniczka MLUKS SUS Travel „Jedynka” Trzebiatów, Justyna Rudzińska. Wzięła ona udział w 17 spotkaniach, w których zdobyła 37 bramek i zaliczyła 20 asyst, co przełożyło się na 57 zdobytych przez nią punktów. Zespół z Trzebiatowa może poszczycić się również bramkarką, która obroniła najwięcej, bo aż 397 strzałów. Agata Kownacka rozegrała w tym sezonie 17 meczów, zachowując skuteczność na poziomie 80.57%.