Wyzwanie Fortuny – ułóż za darmo drabinkę turniejową Mundialu 2022 i zgarnij 1 000 000 zł!

Bukmacher Fortuna uruchomił wyjątkową promocję dla wszystkich fanów futbolu w napięciu oczekujących na pierwszy gwizdek MŚ 2022 w Katarze. Promocja „Wyzwanie Fortuny” to całkowicie darmowy konkurs, polegający na ułożeniu całej drabinki turniejowej katarskiego Mundialu 2022, w którym każdy zarejestrowany gracz Fortuny może wziąć udział do 20 listopada 2022 r. Nie ma żadnych dodatkowych wymogów, tzn. nie jest wymagane postawienie żadnych zakładów, ani nawet wpłata depozytu. Analogiczną promocję gracze Fortuny pamiętają sprzed turnieju EURO 2020, gdzie w zabawie o nazwie „EuroZnawca” do wygrania był aż milion euro!

Nagrody w promocji „Wyzwanie Fortuny”

1. Nagrodę główną w konkursie bukmachera stanowi okrągły milion złotych, dla gracza który prawidłowo ułoży całą drabinkę turniejową MŚ 2022 w Katarze oraz przewidzi wynik bramkowy finałowego spotkania.
Jeśli zwycięskie zgłoszenie prześle więcej niż 1 uczestnik, nagroda główna zostanie podzielona pomiędzy laureatów w równych częściach.

2. Nagrodę dodatkową stanowią punkty lojalnościowe Fortuna Klub Plus o wartości 102 500 zł. Punkty te można wykorzystać na zawieranie zakładów w Fortunie, za stawki odpowiadające ich wartości w PLN.
Fortuna prowadzi ranking uczestników promocji „Wyzwanie Fortuny”, przyznając liczbę punktów konkursowych określonych w regulaminie zabawy, za każde celne trafienie na drabince turniejowej. A zatem możesz sporo wygrać, nawet jeśli nie trafisz prawidłowego układu całych Mistrzostw Świata!
Nagrody w postaci punktów FKP (z dodatkowej puli 102 500 zł) otrzyma 50 graczy, którzy zajmą najwyższe miejsca w rankingu Wyzwania Fortuny, czyli wykażą się najlepszą skutecznością w typowaniu wyników Mundialu na drabince. Wysokość nagród dodatkowych jest uzależniona od końcowego miejsca w rankingu.

Kształtują się one następująco:
1. miejsce – 25 000 zł w punktach FKP;
2. miejsce – 15 000 zł w punktach FKP;
3. miejsce – 5 000 zł w punktach FKP;
4.-10. miejsce – 2 500 zł w punktach FKP;
11.-50. miejsce – 1 000 zł w punktach FKP.

W przypadku, gdy 2 lub więcej graczy uzyska tę samą liczbę punktów rankingowych, o miejscu w rankingu (czyli przyznaniu/wysokości nagrody) zdecyduje kolejność zgłoszeń do promocji. Wyższą pozycję zdobędzie uczestnik, który przesłał swoją drabinkę do Fortuny jako pierwszy.
Bukmacher bierze na siebie także podatek dochodowy od wszystkich wygranych powyżej 200 zł w tym konkursie, samodzielnie odprowadzając daninę do właściwego urzędu skarbowego każdego z laureatów.

Wyzwanie Fortuny – jak zagrać o milion złotych przed Mundialem w Katarze?

1. Załóż konto w Fortunie ze specjalnym kodem promocyjnym: MAKSYMALNYBONUS.
Na start odbierzesz Darmowe 20 zł bez wpłaty oraz aż 3 inne bonusy powitalne! Zakład bez ryzyka do 600 zł pozwoli Ci otrzymać zwrot stawki w razie nietrafionego kuponu, pierwszą wpłatę bukmacher nagrodzi Bonusem 10 zł, zaś za 2. depozyt dostaniesz Bonus aż do 200 zł, w postaci 50% wpłaconej kwoty. Wymagane jest wpisanie kodu: MAKSYMALNYBONUS podczas zakładania konta w Fortunie.

2. Przejdź na podstronę promocji „Wyzwanie Fortuny” i wybierz przycisk „Wejdź do gry o 1 000 000 zł”.

3. Ujrzysz planszę konkursową. W tej chwili od wzbogacenia się o okrągły milion dzieli Cię już zaledwie 5 kroków:

Krok 1) Ułóż typowaną przez Ciebie końcową kolejność drużyn we wszystkich grupach MŚ w Katarze (grupy od A do H).
Krok 2) Pary 1/8 finału ułożą się automatycznie, zgodnie z kolejnością zespołów w fazie grupowej, jaką przed chwilą wprowadziłeś.
A zatem spójrz na mecze 1/8 finału i wskaż ich zwycięzców w sekcji „Ćwierćfinały”.
Krok 3) Wybierz zwycięskie zespoły z ćwierćfinałów, wprowadzając je w sekcji „Półfinały”.
Krok 4) To już ostatnie 2 decyzje. Typuj, kto zagra w wielkim finale Mistrzostw Świata 2022, a następnie za pomocą przycisków „+” i „-” ustaw dokładny wynik finałowego meczu, jaki prognozujesz.
Krok 5) Kliknij przycisk „WYŚLIJ” widoczny pod spodem, aby zatwierdzić swoje wybory i przesłać je do Fortuny. W tym momencie wziąłeś już udział w Wyzwaniu Fortuny. Pamiętaj, że po przesłaniu swoich typów nie będziesz mógł dokonać już żadnych zmian, dlatego przed kliknięciem „WYŚLIJ” upewnij się, że wprowadziłeś wszystko na planszy zgodnie z zamiarem. Po zatwierdzeniu udziału w konkursie upewnij się natomiast, czy Twoja drabinka zapisała się w systemie Fortuny. W tym celu wejdź w zakładkę „Historia” na Twoim koncie gracza. Powodzenia!

Wyzwanie Fortuny – główne zasady bukmacherskiej gry o milion złotych

1. Każdy zarejestrowany klient Fortuny może wziąć udział w konkursie 1 raz.
2. Uczestnictwo w zabawie jest zupełnie darmowe. Nie wymaga postawienia żadnych zakładów ani wpłaty środków na konto gracza. Wystarczy zarejestrować się w Fortunie. Dokonaj rejestracji z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby odebrać ekskluzywny pakiet bonusów powitalnych w kwocie 830 zł.

3. Punkty rankingowe przyznawane są na następujących zasadach:

4. Promocja „Wyzwanie Fortuny” trwa od 10 do 20 listopada 2022 r. (do godz. 17:00). Warto więc pospieszyć się z założeniem konta w Fortunie i wzięciem udziału w grze, tym bardziej że kolejność przesłanych zgłoszeń w konkursie może zdecydować o przyznaniu nagrody z dodatkowej puli 102 500 zł lub jej wysokości.

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *