EuroZnawca w Fortunie- aż 1.000.000 euro do wygrania! 

Fortuna przygotowała niezwykłe wyzwanie dla ekspertów od piłki nożnej: uczestnicy konkursu „EuroZnawca” walczyć będą aż o 1.000.000 euro za prawidłowe wytypowanie przebiegu Mistrzostw Europy. Pula wygranych zostanie podzielona po równo między tych graczy, którzy bez ani 1 błędu wytypują: kolejność w grupach, drużyny, grające w 1/8 finału, ćwierćfinale, półfinale oraz finale, a także jego dokładny wynik.  

Co więcej, nagrody przewidziane są nie tylko dla zwycięzców akcji „EuroZnawca”. Typerzy, którzy trafnie zestawią kolejność poszczególnych grup i zespoły, które zmierzą się ze sobą w 1/8 finału, bukmacher Fortuna podzieli pulę 100.000 zł. 

Promocja trwa od 1 do 11 czerwca 2021 r. (do godz. 21:00). Żeby wziąć w niej udział, trzeba po zalogowaniu się na konto gracza wypełnić „drabinkę” meczową przygotowaną dla kolejnych etapów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 (na stronie bukmachera znajduje się dokładna instrukcja, w jaki sposób wypełnić drabinkę). 

Konkurs „EuroZwycięzca” jest w pełni darmowy – gracze nie muszą wpłacać depozytu ani stawiać zakładów bukmacherskich. Każdy gracz może wypełnić drabinkę tylko 1 raz!

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna aby poznać szczegóły

Przypominamy, że firma Fortuna od 1 czerwca oferuje także wyjątkowo atrakcyjny bonus powitalny, w postaci:

  • 20 zł bez depozytu (wystarczy się zarejestrować, nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty),
  • 600 zł w postaci Zakładu Bez Ryzyka (zwrot w przypadku przegranej w pierwszym obstawionym zakładzie),
  • podwojenie drugiej wpłaty do maksymalnej wysokości 2.100 zł (standardowo bonus ten wynosi 2.000 zł, aby otrzymać bonus w wyższej kwocie konieczne jest podanie podczas rejestracji specjalnego kodu promocyjnego: MAKSYMALNYBONUS (tutaj specjalny link z uzupełnionym kodem).

Odbierz bonus powitalny wyższy niż standardowo

Komentarze (2) do “EuroZnawca w Fortunie- aż 1.000.000 euro do wygrania! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *