Dziś jest: 10 grudnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Zgarnij bilety na KSW 70 oraz rękawice z autografami zawodników w Fortunie

Już w sobotę 23 kwietnia kolejna gratka dla polskiej, jak i zagranicznej społeczności fanów sportów walki. W warszawskim studiu ATM odbędzie się bowiem gala KSW 69. Bukmacher Fortuna, będący sponsorem gali, przygotował na tę okoliczność niezwykłą promocję, w której do wzięcia są bilety na majową galę KSW, z numerem 70, a także rękawice KSW oraz bonusy bukmacherskie.

Jedź na walkę Pudzian-Materla do łódzkiej Atlas Areny z Fortuną – zasady promocji „Kurs na wygraną KSW 69”

Na sobotniej gali swoje walki stoczą m.in. Robert Ruchała, Paweł Pawlak i Cezary Kęsik. W walce wieczoru zobaczymy natomiast Sebastiana Przybysza, który zmierzy się z Brazylijczykiem Werllesonem Martinsem Ribeiro o mistrzowski pas wagi koguciej. Jeśli wiesz kto wygra walki sobotniej gali, możesz wykorzystać swoją wiedzę by pojechać z osobą towarzyszącą na galę KSW 70. Za bilety zapłaci Fortuna! Sprawdź, jak to zrobić:

1. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta – zarejestruj się za darmo w Fortunie. Podczas rejestracji podaj specjalny kod promocyjny, który zapewni Ci lepszą niż standardowa ofertę bonusów powitalnych od bukmachera.
2. Aby wziąć udział w promocji, należy postawić kupon AKO lub pojedynczy, na którym znajdą się wyłącznie walki z gali KSW 69. Możesz to zrobić poprzez dowolny kanał internetowy przyjmowania zakładów Fortuny – stronę WWW, wersję mobilną strony oraz aplikację mobilną, a nawet w punkcie naziemnym Fortuny. Zdarzenia na Twoim kuponie mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz z oferty zakładów live, jednak nie mogą zawierać innych pozycji niż te związane z KSW 69. Bukmacher nie ustalił żadnej minimalnej stawki kuponu.
3. Nagrody zostaną przyznane za 30 zwycięskich kuponów z najwyższymi łącznymi kursami.
4. Spiesz się – możesz wziąć udział w promocji tylko do soboty, 23 kwietnia.

Nagrody w promocji „Kurs na wygraną KSW 69”

Nagrody przygotowane w ramach promocji z pewnością zachwycą zwolenników mieszanych sztuk walki. Oto lista nagród do wzięcia przez graczy Fortuny:

Miejsca 1-3 – Podwójny bilet na galę KSW 70
Miejsca 4-6 – Rękawice KSW z autografami zawodników
Miejsca 7-10 – Bonus bukmacherski o wartości 100 zł
Miejsca 11-20 – Bonus bukmacherski o wartości 50 zł
Miejsca 21-30 – Bonus bukmacherski o wartości 30 zł

Sprawdź także promocję Fortuny na zwycięstwo S. Przybysza z Ribeiro, w której do wzięcia jest bonus 200 zł z wymogiem jednokrotnego obrotu!

KSW 69 – Karta walk i kursy bukmachera Fortuna (23 kwietnia 2022 r.)

KSW 70 – Kursy Fortuny na pierwsze znane walki (28 maja 2022 r.)

 

Wyjątkowe bonusy w Fortunie tylko z ekskluzywnym kodem

Załóż darmowe konto w Fortunie z kodem promocyjnym: MAKSYMALNYBONUS, aby otrzymać specjalną ofertę powitalną od bukmachera. W ramach niej dostaniesz darmowy zakład bez depozytu za 20 zł, a także Zakład Bez Ryzyka do 600 zł. Dokonując drugiej wpłaty do Fortuny, zgarniesz ekstremalny bonus aż do 2.100 zł, wypłacony w formie podwojenia kwoty Twojego depozytu. Możesz dowiedzieć się więcej o kodzie promocyjnym Fortuny oraz poznać opinie graczy i naszych ekspertów o Fortunie.
To nie wszystko – w Fortunie będziesz mógł grać „bez podatku” przez całą dobę (promocja „Happy Hours”) w zakłady na żywo oraz w sobotę i niedzielę w godz. 12-15 na ofertę przedmeczową. Bukmacher oczywiście płaci podatek zgodnie z polskim prawem, jednak zwiększa Twoją wygraną o 14%, przez co osiągasz zysk jakbyś grał bez 12%-owego podatku od wnoszonych stawek.
W Fortunie nie zabrakło także oferty AKO Bonusów, a więc automatycznego zwiększania kursów Twoich akumulatorów. Wystarczy, że zagrasz na kuponie 5 zdarzeń, każde z kursem co najmniej 1.30, a kurs Twojego AKO zostanie podbity o 7%. Im więcej zdarzeń dodasz, tym więcej procent AKO Bonusu otrzymasz – aż do 50% wygranej gratis!

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż konto w minutę z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 20 zł bez wpłaty i bilety na KSW 70

Komentarze