200 zł bonusu w Fortunie za zwycięstwo S. Przybysza z Ribeiro na gali KSW 69

Już w sobotę 23 kwietnia kolejne emocje przeżywać będą sympatycy mieszanych sztuk walki. O godzinie 19:00 w warszawskim studiu ATM startuje bowiem kolejna gala KSW, oznaczona numerem 69. Bukmacher Fortuna przygotował atrakcyjną promocję dla nowych klientów, w której gracz może w prosty sposób uzyskać darmowe 200 zł za wygraną Sebastiana Przybysza z Werllesonem Martinsem Ribeiro. Wspomniana walka wieczoru odbędzie się w wadze koguciej, a jej stawką będzie pas mistrzowski.

Główne zasady promocji „200 zł za wygraną Przybysza na KSW 69”

1. Załóż bezpłatne konto gracza w Fortunie. Podając w trakcie rejestracji specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS, otrzymasz od bukmachera lepszą ofertę na start niż standardowo.
2. Wyraź zgodę na komunikację ze strony bukmachera. Fortuna nie przysyła żadnych niechcianych ani uciążliwych wiadomości, za to dzięki zgodzie na kontakt marketingowy zawsze zostaniesz w porę powiadomiony o istotnych ofertach i bonusach uruchamianych przez Fortunę.
3. Wpłać po raz pierwszy środki na konto gracza w Fortunie. Wpłata musi wynieść co najmniej 30 zł, aby spełniła warunki promocji na zwycięstwo Przybysza.
4. Do promocji zostanie zaliczony kupon pojedynczy (Solo), zawierający zakład na zwycięstwo Sebastiana Przybysza w walce z Werllesonem Martinsem Ribeiro, z oferty przedmeczowej Fortuny. Kupon nie może zawierać żadnych dodatkowych zdarzeń, a jego stawka musi wynieść min. 4 zł. Zakład możesz obstawić zarówno na stronie www Fortuny, jak i w jej wersji mobilnej oraz w aplikacji mobilnej.
5. Fortuna przyzna bonus 200 zł na Twoje konto gracza jeśli kupon okaże się trafiony. Będziesz mógł oczywiście cieszyć się także standardową wygraną z kuponu.
6. Otrzymany bonus 200 zł w ramach promocji na KSW 69 wystarczy obrócić 1-krotnie, aby móc dalej swobodnie dysponować jego kwotą – a więc zlecić jego wypłatę lub przeznaczyć na dalszą grę w Fortunie. Co ważne, Fortuna nie ustanowiła żadnego wymogu minimalnego kursu dla wykonania obrotu kwotą bonusu!
7. Jeśli chcesz zgarnąć darmowe 200 zł podczas KSW 69, musisz się pospieszyć. Promocja trwa bowiem do 23 kwietnia, do godz. 19:00 (sobota).

Sprawdź także promocję Fortuny na gola Roberta Lewanowskiego w meczu Borussią Dortmund, o analogicznych zasadach. W innej promocji Fortuny na KSW 69 zgarniesz bilety na KSW 70, rękawice KSW z autografami zawodników oraz bonusy bukmacherskie!

KSW 69 – Karta walk i kursy bukmachera Fortuna (23 kwietnia 2022 r.)

KSW 70 – Kursy Fortuny na pierwsze znane walki (28 maja 2022 r.)

 

Wyjątkowe bonusy w Fortunie tylko z ekskluzywnym kodem

Załóż darmowe konto w Fortunie z kodem promocyjnym: MAKSYMALNYBONUS, aby otrzymać specjalną ofertę powitalną od bukmachera. W ramach niej dostaniesz darmowy zakład bez depozytu za 20 zł, a także Zakład Bez Ryzyka do 600 zł. Dokonując drugiej wpłaty do Fortuny, zgarniesz ekstremalny bonus aż do 2.100 zł, wypłacony w formie podwojenia kwoty Twojego depozytu. Możesz dowiedzieć się więcej o kodzie promocyjnym Fortuny oraz poznać opinie graczy i naszych ekspertów o Fortunie.
To nie wszystko – w Fortunie będziesz mógł grać „bez podatku” przez całą dobę (promocja „Happy Hours”) w zakłady na żywo oraz w sobotę i niedzielę w godz. 12-15 na ofertę przedmeczową. Bukmacher oczywiście płaci podatek zgodnie z polskim prawem, jednak zwiększa Twoją wygraną o 14%, przez co osiągasz zysk jakbyś grał bez 12%-owego podatku od wnoszonych stawek.
W Fortunie nie zabrakło także oferty AKO Bonusów, a więc automatycznego zwiększania kursów Twoich akumulatorów. Wystarczy, że zagrasz na kuponie 5 zdarzeń, każde z kursem co najmniej 1.30, a kurs Twojego AKO zostanie podbity o 7%. Im więcej zdarzeń dodasz, tym więcej procent AKO Bonusu otrzymasz – aż do 50% wygranej gratis!

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż konto w minutę z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 20 zł bez wpłaty i 200 zł za wygraną Przybysza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *