Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Zakłady na polski stół pokerowy – unikalna oferta STS 

Mija już prawie rok, odkąd STS jako pierwszy bukmacher w Polsce udostępnił graczom możliwość obstawiania zakładów na symulowane gry karciane. Teraz oferta STS stała się jeszcze lepiej dostosowana do potrzeb polskiego gracza – w sekcji BetGames znajdziemy też poker z polskim stołem. 

Oferta STS na Polski Stół w pokerze 

Dotychczas w serwisie bukmachera STS oferowane były transmisje z gier karcianych prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Innowacyjność usługi Polski Stół polega przede wszystkim na zaangażowaniu do transmisji z pokera polskojęzycznych krupierek, które opisują na bieżąco przebieg gry i informują, kiedy typer może wnieść zakład. Ponadto krupierki wchodzą w interakcje z użytkownikami, którzy mogą z nimi rozmawiać na osobnym czacie gry. Na potrzeby nowej usługi został przygotowany specjalny wystrój studia, z którego nadawane są transmisje z przebiegu gry. Polski stół w grze pokerowej dostępny jest każdego dnia w godzinach 15:00 – 24:00. Z kolei pozostałe gry z oferty BetGames oferowane są codziennie przez 24 godziny na dobę. 

Poza tymi różnicami, zakłady na polską wersję gry w pokera niczym nie różnią się od oferowanych już wcześniej zakładów w ramach BetGames (poker, wojna i baccarat). Zakłady polegają na obstawianiu symulowanych gier karcianych na żywo. Gra jest symulowana komputerowo, czyli jej wyniki są generowane losowo przez program komputerowy. Typerzy mogą obstawiać zakłady bukmacherskie np. na to czy partia będzie wygrana dla krupiera czy wirtualnego gracza. 

Bonus powitalny na Polski Stół 

Dla nowych graczy bukmacher STS przygotował specjalny bonus powitalny Polski stół. Zakład bez ryzyka 200 PLN”. Każdy gracz, który założy konto w serwisie STS, podczas rejestracji wpisze specjalny kod: „betgameszbr” albo „zbrbetgames i wpłaci 1. depozyt, może otrzymać zakład bez ryzyka. Wystarczy postawić swój 1. zakład, a jeśli będzie on przegrany, bukmacher zwróci jego stawkę na konto depozytowe do kwoty 200 zł. 

Przejdź na stronę STS

Komentarze