Wizjoner STS – typy bukmacherskie na 52. Kolejkę

Pierwszy Wizjoner przy okazji piłkarskiego Euro 2024. Zadaniem graczy jest tradycyjnie wytypowanie wyników sześciu spotkań, a nasze typy na tę odsłonę Wizjonera w STS prezentujemy poniżej.

Już teraz załóż konto w STS z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby grać za darmo o 150 000 zł w gotówce i bonusy, co tydzień!

Wizjoner STS. Typy

Niemcy – Szkocja

Typ: 2:0

W meczu otwarcia Niemcy zmierzą się ze Szkocją. Gospodarze imprezy są murowanym faworytem do wygranej, a Szkoci po świetnym starcie eliminacji mocno spuścili z tonu. To powinna być gładka wygrana gospodarzy, choć w pierwszym meczu nie zakładamy zbyt wielu goli.

Hiszpania – Chorwacja

Typ: 2:1

Jeden z bardziej elektryzujących pojedynków na początku turnieju. Dwie uznane marki i na pewno ciekawe widowisko. Stawiamy, że ostatecznie z kompletu punktów będą mogli cieszyć się Hiszpanie, chociaż gole powinny padać z obu stron.

Włochy – Albania

Typ: 2:0

Włosi nie jadą na Euro 2024 jako faworyci i mają na pewno słabszą kadrę niż na poprzednim turnieju. Jednak z Albanią powinni sobie poradzić. Tu różnica klas jest wyraźna, a dla Albańczyków turniej w Niemczech może być bardzo trudny.

Polska – Holandia

Typ: 1:2

Pomimo braku Roberta Lewandowskiego reprezentacja Polski wcale nie musi wypaść słabo z faworyzowaną Holandią. Rywale także mają pewne braki kadrowe, a presja faworyta nie będzie im pomagała. Ostatecznie jednak Holandia to zespół obecnie dużo lepszy niż Polska i powinien wygrać po zaciętym meczu.

Austria – Francja

Typ: 1:2

Francja na turniej jedzie jako wielki faworyt, ale początki wcale nie muszą być dla Trójkolorowych łatwe. Austria jest nieco niedoceniana, a uczyniła wielki progres w ostatnim czasie. Ostatecznie w tym meczu górą powinni być Francuzi, jednak to raczej nie będzie dla nich spacerek.

Turcja – Gruzja

Typ: 2:0

Ostatnie wyniki Turków nie napawają optymizmem ich kibiców, ale nawet w meczu z Polską na Stadionie Narodowym było widać spory potencjał kilku młodych graczy tej drużyny. Gruzja z kolei jest przedstawiana jako jedna z dwóch najsłabszych drużyn na całym turnieju. Dlatego też Turcy powinni w tym starciu zgarnąć komplet punktów, nie tracąc przy tym gola.

„Wizjoner” to całkowicie darmowa gra bukmachera STS, w której co tydzień za wytypowanie dokładnych wyników 6 meczów piłki nożnej możesz wygrać aż 150 tys. zł w gotówce! Załóż konto w STS ze specjalnym kodem: MAKSYMALNYBONUS.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zalogować się na swoje konto gracza i przejść do działu „Wizjoner”, a następnie wskazać własne 6 typów.

Pamiętaj o częstym sprawdzaniu, czy pojawiły się już darmowe typy naszych ekspertów na nową kolejkę Wizjonera w dziale „Typy ekspertów”.

Nagrody dla laureatów Wizjonera (co tydzień)

6 poprawnych wyników – 150 000 zł w gotówce (na saldo depozytowe), do podziału pomiędzy wszystkich graczy z „szóstkami”;

5 poprawnych wyników – 500 zł bonusu;

4 poprawne wyniki – 100 zł bonusu;

3 poprawne wyniki – 10 zł bonusu;

2 poprawne wyniki – 5 zł bonusu;

1 poprawny wynik – 2 zł bonusu.

Zasady obrotu bonusami są bardzo przystępne – wystarczy obstawić kupony o kursach min. 1.91, za dwukrotność kwoty bonusu.

Bonusy przyznawane są w ciągu 24 godzin od zakończenia danej kolejki Wizjonera. Pamiętaj, że na aktywację bonusu masz tylko 3 dni. Bonus aktywowany na Twoim koncie STS będzie ważny bezterminowo – o ile nie upłynie 30 dni bez żadnego zagranego/rozliczonego kuponu, a Twoje saldo bonusowe nie spadnie poniżej 2 zł (bez żadnego aktywnego kuponu).

SuperGame w Superbet – 50 tys. zł w puli, co 3-4 dni

Sprawdź także bardzo podobną, darmową grę u bukmachera Superbet. W SuperGame gramy co 3-4 dni, typując 6 zdarzeń meczowych, a wszystkie wygrane są w prawdziwej gotówce (min. 2 zł już za 3 trafione typy)! Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć Jackpota 7 500 zł! Darmowe typy naszych ekspertów na każdą rundę SuperGame.

Koniecznie sprawdzaj regularnie także nasz dział najlepszych stałych promocji bukmacherskich.

SuperGame w Superbet - przykładowa runda darmowej gry bukmachera

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

STS – opinie graczy i ekspertów

Zakłady bukmacherskie na najbliższe wydarzenia, 24h/7

Bonusy i promocje bukmacherskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *