Leć na SuperMundial do Kataru – 11 biletów do wygrania w Superbet

Do Mistrzostw Świata w piłce nożnej zostało jeszcze ponad 4 miesiące, ale Superbet już wystartował z 1. promocją dotyczącą mundialu. Bukmacher przygotował dla graczy 11 biletów lotniczych do Kataru i mnóstwo freebetów. Akcję wspiera wizerunkowo ambasador Superbet, Jerzy Dudek, który uczestniczył w mundialu w 2002 r.

Akcja Superbet o nazwie „Super11” trwa od 11 lipca do 11 września 2022 r. i to w tym okresie wyłonionych zostanie 11 zwycięzców, którzy stworzą „Super Drużynę”. W ramach akcji prowadzone będą 2 osobne rankingi, dzięki czemu gracze mogą wygrać bilet na 2 sposoby (ranking „SUPER PUNKTY” i „SUPER KURS”) – grając systematycznie lub tylko okazjonalnie.

SUPER PUNKTY”: gracze otrzymują punkty za każdą wygraną złotówkę, obstawiając zakłady w Superbet. Premie można też otrzymać za regularność, czyli:

– za grę przez 15-30 dni w czasie akcji punkty będą mnożone x2,

– za grę przez 31-45 dni w czasie akcji punkty będą mnożone x3,

– za grę przez 46-63 dni w czasie akcji punkty będą mnożone x4.

Nagrody przyznawane w akcji trafią do TOP 100 rankingu. Gracze, którzy zajmą miejsca: 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15 i 20 polecą do Kataru w czasie MŚ, a reszta osób podzieli się freebetami o wartości od 25 zł do 100 zł.

SUPER KURS”: w ramach tej akcji bilety do Kataru otrzyma 3 graczy, którzy w czasie jej trwania trafią kupony z najwyższymi kursami.

W akcji Superbet wziąć mogą udział zarówno gracze obstawiający zakłady bukmacherskie online, jak i w punktach naziemnych.

Załóż konto w minutę z kodem: MAKSYMALNYBONUS i leć do Kataru z Superbet  

Specjalna oferta bonusów powitalnych – tylko z ekskluzywnym kodem

Podczas rejestracji w Superbet pamiętaj o podaniu specjalnego kodu promocyjnego: MAKSYMALNYBONUS, aby otrzymać wyjątkową ofertę bonusów. Dzięki temu otrzymasz m.in. dodatkowo Darmowy zakład za 34 zł (przy wpłacie min. 50 zł), w prezencie od bukmachera.

Koniecznie sprawdź także wyjątkowe stałe promocje i oferty Superbet, jak:
– SuperGame Jackpot – co tydzień możesz zagrać za darmo o Jackpot w wysokości od 25 tys. zł do 225 000 zł oraz inne, niższe nagrody pieniężne! Sprawdź, jakie 5 meczów należy wytypować za darmo w trwającej rundzie SuperGame Jackpot.


– SuperSpin – codziennie zakręć kołem za darmo, aby z dużym prawdopodobieństwem wylosować swój nowy bonus bez depozytu na któryś z 3 rodzajów zakładów w Superbet! Kwoty bonusów bez wpłaty wynoszą od 5 do 30 zł, a warunki obrotu są naprawdę łatwe. Na kole dostępny jest także bonus depozytowy „wpłać 50, odbierz 50” oraz Jackpot w kwocie aż 2 000 zł. Każdy z bonusów można wylosować wielokrotnie w różnych dniach, przy czym zakręcić kołem można tylko jeden raz dziennie. W praktyce gracze zazwyczaj zdobywają na kole aż kilka różnych bonusów w trakcie każdego tygodnia zabawy.


– Super Regio – jesteś sympatykiem niższych lig polskiej piłki nożnej? Lubisz obstawiać 3. i 4. ligę? Jeśli tak, to nie mogłeś trafić lepiej, gdyż Super Regio to oferta Superbet dostosowana specjalnie z myślą o Twoich potrzebach. Bukmacher udostępnia bardzo rozbudowaną ofertę zakładów na niższe ligi polskiej piłki, co czyni jego ofertę wyjątkową, niespotykaną i bardzo lubianą przez wielu graczy.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby grać za darmo o wielkiego Jackpota i odbierać Bonusy Bez Wpłaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *