Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Zakład na Polskę to freebet 99 zł w eWinner 

Mecz Polska – Szwecja na Euro 2020, czyli następny mecz o wszystko już w tę środę! Bukmacher eWinner ma z tej okazji dla wszystkich graczy gwarantowany freebet 99 zł. Bonus otrzymają zarówno nowi, jak i stali gracze, którzy postawią zakład na zwycięstwo Polski w tym spotkaniu. 

Żeby wziąć udział w akcji promocyjnej eWinner i otrzymać freebet, należy postawić zakład pojedynczy lub akumulowany za stawkę 99 zł, na którym znajdzie się typ na wygraną Polski w meczu ze Szwecją na Euro 2020 (mecz rozegrany zostanie w dniu 23 czerwca 2021 r. o godz. 18.00).  

Niezależnie od tego, czy zagrany kupon okaże się trafiony czy chybiony, typer po jego postawieniu otrzyma freebet o wartości 99 zł. Bonus zostanie przydzielony do konta gracza w ciągu maksymalnie 24 godz. Maksymalny kurs zakładu postawionego z freebetu to 10.00. 

Uwaga! Nowi gracze, którzy obstawią za 99 zł swój 1. zakład u bukmachera eWinner po rejestracji z tego specjalnego linku poza freebetem 99 zł dostaną też zwrot za 1. zakład na konto główne w przypadku, gdy zakład będzie nietrafiony. 

Przejdź na stronę eWinner

Komentarze