Wizjoner STS – typy bukmacherskie na 53. Kolejkę

W ramach 53. kolejki Wizjonera gracze mają do wytypowania wyniki sześciu meczów Euro 2024. Chodzi o wybrane starcia w ramach drugiej kolejki fazy grupowej. Poniżej prezentujemy typy na rozstrzygnięcia tych spotkań.

Już teraz załóż konto w STS z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby grać za darmo o 150 000 zł w gotówce i bonusy, co tydzień!

Wizjoner STS. Typy

Dania – Anglia

Typ: 1:1

Obie drużyny nie porwały w swoich pierwszych meczach. Duńczycy nie zdołali pokonać Słowenii, natomiast Anglicy tylko jednym golem pokonali Serbów. W bezpośrednim starciu tych ekip przewidujemy skromny, bramkowy remis. Anglikom da on pozycję lidera grupy przed ostatnią kolejką, a Duńczyków utrzyma jeszcze w grze.

Hiszpania – Włochy

Typ: 3+:1

Hiszpania strzeliła trzy gole w pierwszym meczu i teraz może to powtórzyć. To jeden z najlepiej grających ofensywnie zespołów na początku Euro 2024. Włosi nie powinni jednak przegrać do zera, zatem stawiamy na trafienie także w ich wykonaniu.

Polska – Austria

Typ: 2:1

Mecz Polski z Austrią potoczyć się może w każdą ze stron. Na pewno będzie w nim sporo walki i emocji. Stawiamy, że oba zespoły trafią do siatki rywala a ostatecznie Polacy zdołają wyszarpać zwycięstwo zdobywając decydującą bramkę.

Holandia – Francja

Typ: 1:1

Oba te zespoły wygrały swoje pierwsze mecze w grupie D. Teoretycznie faworytami do zwycięstwa są Francuzi, ale brak Kyliana Mbappe może być bolesny w skutkach dla zespołu francuskiego. Stawiamy zatem na skromny remis bramkowy, który dla obu stron będzie korzystnym wynikiem.

Turcja – Portugalia

Typ: 1:2

Portugalia nie zachwyciła w pierwszym meczu przeciwko reprezentacji Czech, ale wraz z upływem turnieju powinna się rozkręcać. Turcja zagrała bardzo skutecznie przeciwko Gruzji, jednak w swoim drugim meczu nie będzie już faworytem. Stawiamy na zwycięstwo Portugalczyków, choć minimalne.

Belgia – Rumunia

Typ: 1:1

Rumunia to póki co objawienie turnieju w Niemczech, natomiast Belgia jest jednym z największych rozczarować. Belgów nie można lekceważyć i są w stanie ugrać w tym meczu nawet komplet punktów, jednak przewidujemy tutaj remis, który byłby na pewno sukcesem dla Rumunii.

„Wizjoner” to całkowicie darmowa gra bukmachera STS, w której co tydzień za wytypowanie dokładnych wyników 6 meczów piłki nożnej możesz wygrać aż 150 tys. zł w gotówce! Załóż konto w STS ze specjalnym kodem: MAKSYMALNYBONUS.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zalogować się na swoje konto gracza i przejść do działu „Wizjoner”, a następnie wskazać własne 6 typów.

Pamiętaj o częstym sprawdzaniu, czy pojawiły się już darmowe typy naszych ekspertów na nową kolejkę Wizjonera w dziale „Typy ekspertów”.

Nagrody dla laureatów Wizjonera (co tydzień)

6 poprawnych wyników – 150 000 zł w gotówce (na saldo depozytowe), do podziału pomiędzy wszystkich graczy z „szóstkami”;

5 poprawnych wyników – 500 zł bonusu;

4 poprawne wyniki – 100 zł bonusu;

3 poprawne wyniki – 10 zł bonusu;

2 poprawne wyniki – 5 zł bonusu;

1 poprawny wynik – 2 zł bonusu.

Zasady obrotu bonusami są bardzo przystępne – wystarczy obstawić kupony o kursach min. 1.91, za dwukrotność kwoty bonusu.

Bonusy przyznawane są w ciągu 24 godzin od zakończenia danej kolejki Wizjonera. Pamiętaj, że na aktywację bonusu masz tylko 3 dni. Bonus aktywowany na Twoim koncie STS będzie ważny bezterminowo – o ile nie upłynie 30 dni bez żadnego zagranego/rozliczonego kuponu, a Twoje saldo bonusowe nie spadnie poniżej 2 zł (bez żadnego aktywnego kuponu).

SuperGame w Superbet – 50 tys. zł w puli, co 3-4 dni

Sprawdź także bardzo podobną, darmową grę u bukmachera Superbet. W SuperGame gramy co 3-4 dni, typując 6 zdarzeń meczowych, a wszystkie wygrane są w prawdziwej gotówce (min. 2 zł już za 3 trafione typy)! Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć Jackpota 7 500 zł! Darmowe typy naszych ekspertów na każdą rundę SuperGame.

Koniecznie sprawdzaj regularnie także nasz dział najlepszych stałych promocji bukmacherskich.

SuperGame w Superbet - przykładowa runda darmowej gry bukmachera

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

STS – opinie graczy i ekspertów

Zakłady bukmacherskie na najbliższe wydarzenia, 24h/7

Bonusy i promocje bukmacherskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *