Wizjoner STS – typy bukmacherskie na 51. Kolejkę

W 51. kolejce Wizjonera typujemy rozstrzygnięcia towarzyskich meczów, które poprzedzają zbliżające się Euro 2024 i turniej Copa America. W tym dwa spotkania z udziałem reprezentacji Polski. Typy prezentujemy poniżej.

Już teraz załóż konto w STS z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby grać za darmo o 150 000 zł w gotówce i bonusy, co tydzień!

Wizjoner STS. Typy

Dania – Szwecja

Typ: 2:0

Duńczycy grając na Parken w Kopenhadze będą faworytami meczu ze Szwecją. Z pewnością są też na innym etapie formy, biorąc pod uwagę zbliżający się start w Mistrzostwach Europy. Szwedzi eliminacji nie zaliczą do udanych, a ich kadra zdecydowanie wymaga nowego otwarcia.

Polska – Ukraina

Typ: 1:1

Polska remisowała trzy z pięciu ostatnich meczów, Ukraina dwa z pięciu. Obie drużyny nie będą w tym meczu myślały przede wszystkim o wyniku, ale o przećwiczeniu schematów na zbliżający się turniej. Stawiamy na skromny remis bramkowy.

Portugalia – Chorwacja

Typ: 3+:1

Portugalczycy są faworytami tego spotkania i powinni pewnie ograć Chorwację, która w eliminacjach zanotowała kilka wpadek. Jeśli Cristiano Ronaldo i spółka utrzymają swoją strzelecką formę, to powinni wbić rywalom kilka goli. To dla Portugalii będzie drugi mecz towarzyski przed Euro, zatem jedni z faworytów turnieju będą chcieli pokazać rywalom, że są gotowi do walki o tytuł.

USA – Kolumbia

Typ: 1:0

W meczu poprzedzającym Copa America typujemy skromną wygraną reprezentacji USA. Nie nastawiamy się tu raczej na wielkie strzeleckie popisy, ale drużyna Stanów Zjednoczonych powinna ostatecznie cieszyć się z wygranej.

Meksyk – Brazylia

Typ: 0:2

Brazylia jak zawsze jedzie na Copa America z celem wygrania. W meczu towarzyskim przeciwko Meksykowi szansę może otrzymać kilku graczy z głębi składu, ale patrząc na różnicę klas obu reprezentacji faworyt jest jeden. Choć Brazylia w tym meczu może jeszcze nie odpalić wszystkich armat.

Polska – Turcja

Typ: 1:2

W ostatnim sparingu przed Euro 2024 Polska nie będzie faworytem. Stawiamy jednak, że drużyna Michała Probierza w tym spotkaniu powalczy i przegra po zaciętym boju. Wynik 1:2 oddawałby taki scenariusz spotkania z Turcją.

„Wizjoner” to całkowicie darmowa gra bukmachera STS, w której co tydzień za wytypowanie dokładnych wyników 6 meczów piłki nożnej możesz wygrać aż 150 tys. zł w gotówce! Załóż konto w STS ze specjalnym kodem: MAKSYMALNYBONUS.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zalogować się na swoje konto gracza i przejść do działu „Wizjoner”, a następnie wskazać własne 6 typów.

Pamiętaj o częstym sprawdzaniu, czy pojawiły się już darmowe typy naszych ekspertów na nową kolejkę Wizjonera w dziale „Typy ekspertów”.

Nagrody dla laureatów Wizjonera (co tydzień)

6 poprawnych wyników – 150 000 zł w gotówce (na saldo depozytowe), do podziału pomiędzy wszystkich graczy z „szóstkami”;

5 poprawnych wyników – 500 zł bonusu;

4 poprawne wyniki – 100 zł bonusu;

3 poprawne wyniki – 10 zł bonusu;

2 poprawne wyniki – 5 zł bonusu;

1 poprawny wynik – 2 zł bonusu.

Zasady obrotu bonusami są bardzo przystępne – wystarczy obstawić kupony o kursach min. 1.91, za dwukrotność kwoty bonusu.

Bonusy przyznawane są w ciągu 24 godzin od zakończenia danej kolejki Wizjonera. Pamiętaj, że na aktywację bonusu masz tylko 3 dni. Bonus aktywowany na Twoim koncie STS będzie ważny bezterminowo – o ile nie upłynie 30 dni bez żadnego zagranego/rozliczonego kuponu, a Twoje saldo bonusowe nie spadnie poniżej 2 zł (bez żadnego aktywnego kuponu).

SuperGame w Superbet – 50 tys. zł w puli, co 3-4 dni

Sprawdź także bardzo podobną, darmową grę u bukmachera Superbet. W SuperGame gramy co 3-4 dni, typując 6 zdarzeń meczowych, a wszystkie wygrane są w prawdziwej gotówce (min. 2 zł już za 3 trafione typy)! Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć Jackpota 7 500 zł! Darmowe typy naszych ekspertów na każdą rundę SuperGame.

Koniecznie sprawdzaj regularnie także nasz dział najlepszych stałych promocji bukmacherskich.

SuperGame w Superbet - przykładowa runda darmowej gry bukmachera

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

STS – opinie graczy i ekspertów

Zakłady bukmacherskie na najbliższe wydarzenia, 24h/7

Bonusy i promocje bukmacherskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *