Dziś jest: 29 listopada 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Wirtualny Ranking w Fuksiarzu – 1.000 zł w puli nagród

Wirtualny Ranking - 1000 zł pula nagród

Wirtualny Ranking Fuksiarza wystartował!

Sporty wirtualne cieszą się coraz większą popularnością. Dla tych z Was, którzy szczególnie upodobali sobie obstawianie wirtualnej piłki nożnej, koszykówki lub tenisa, Fuksiarz przygotował wyjątkową promocję. Wirtualny Ranking z pulą nagród w wysokości 1.000 zł już się rozpoczął!

Obstawiając zakłady na sporty wirtualne otrzymujecie od Fuksiarza specjalne punkty. Za każdą złotówkę wydaną na zakłady wirtualne, otrzymacie 1 pkt. Im więcej punktów, tym większa szansa na podium w Wirtualnym Rankingu. Aby zdobywać punkty wystarczy stawiać kupony SOLO lub AKO z oferty sportów wirtualnych  za dowolną stawkę.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Nagrody w Wirtualnym Rankingu

Gracze, którzy uplasują się na najwyższych miejscach w Wirtualnym Rankingu, wygrają freebety:

  • 1. miejsce – 400 zł freebet
  • 2. miejsce – 300 zł freebet
  • 3. miejsce – 150 zł freebet
  • 4. miejsce – 100 zł freebet
  • 5. miejsce – 50 zł freebet

W Fuksiarzu za każdy przegrany kupon spełniający warunki promocji otrzymasz zwrot określonej części stawki. Sprawdź szczegóły promocji Cashback na sporty wirtualne.

Załóż konto w minutę i zdobądź wysoki freebet w Wirtualnym Rankingu

Zakład bez ryzyka na start – zwrot połowy stawki w razie niepowodzenia

Jesteś nowym graczem w Fuksiarzu? W przypadku, kiedy Twój pierwszy kupon okaże się nietrafiony, odzyskasz aż 50% jego stawki dzięki Zakładowi bez ryzyka na start! Otrzymane środki nie wymagają obrotu i możesz od razu wypłacić je na konto bankowe. Oferta powitalna wymaga postawienia kuponu AKO (akumulatora) z kursem minimalnym każdego zdarzenia: 1.60, a maksymalna kwota zwrotu wynosi 500 zł. Zakład bez ryzyka na start obejmuje pierwszy postawiony kupon u bukmachera Fuksiarz.

Sprawdź także niespotykaną promocję „Cashback bez limitu”, jaką w sposób ciągły udostępnia graczom Fuksiarz. Korzystając z niej, będziesz mógł otrzymywać zwroty stawek w wysokości od 5% do 50%, za każdy nietrafiony kupon! Co ważne – każdy zwrot będzie miał postać prawdziwych pieniędzy, które nie wymagają żadnego obrotu przed wypłatą! Dowiedz się więcej w serwisie Fuksiarza lub poczytaj w naszym dziale „Cashback bez limitu”.

Inna wyjątkowa stała promocja Fuksiarza to „Early Payout”. Twój zespół prowadzi już w meczu dwiema bramkami? Możesz ostudzić emocje – bukmacher rozliczy ten zakład jako wygrany, nawet gdy losy meczu odwrócą się i Twoja drużyna ostatecznie zremisuje lub przegra! Promocja dotyczy większości popularnych rozgrywek piłki nożnej.

Jeśli wciąż masz wątpliwości czy warto założyć własne konto gracza, możesz także zajrzeć do naszego działu „Fuksiarz opinie”. Zachęcamy również do dodania w nim własnej opinii o bukmacherze w komentarzu, jeśli jesteś już klientem Fuksiarza. Twoje uwagi pomogą innym Graczom.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż bezpłatne konto w Fuksiarzu i odbieraj zwroty do 50% wartości stawek

Komentarze