Dziś jest: 21 marca 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

W eWinner freebet 49 zł podczas Euro 2020 codziennie 

Trwa już 1/8 finałów Euro 2020 – z tej okazji bukmacher eWinner powiększył freebet 25 zł do kwoty 49 zł. Bonus dostępny jest w ramach promocji „Postaw na ME” każdego dnia w trakcie ME 2021. 

Żeby skorzystać z akcji promocyjnej eWinner, należy postawić zakład akumulowany za stawkę dokładnie 49 zł, na którym zamieszczony zostanie co najmniej 1 zakład na wydarzenie z oferty na Euro 2020. Kurs kuponu musi wynieść minimum 2.50. Jeśli warunki promocji zostaną spełnione, tego samego dnia gracz otrzyma freebet o wartości 49 zł. 

Przyznane środki bonusowe należy wykorzystać w czasie 24 godzin na zakłady z oferty na żywo w serwisie eWinner. Za freebet można zagrać zakłady pojedyncze lub akumulowane. Kurs kuponu, który zostanie postawiony za środki bonusowe z freebetu może wynieść maksymalnie 10.00.  

Uwaga! Freebet 49 zł w eWinner dostępny jest codziennie i nawet jeśli otrzymasz go w dany dzień, następnego dnia trwania Euro 2020 możesz uzyskać go ponownie. Jednak do promocji kwalifikuje się jedynie pierwszy zakład, który spełnia jej warunki postawiony w danym dniu.

Przejdź na stronę eWinner

Komentarze