Voucher na Canal Plus Online za rejestrację w eWinner! 

Każdy nowy gracz w zamian za rejestrację w eWinner otrzymuje teraz nie tylko bonus powitalny, ale też dostęp do miesięcznego pakietu SPORT w ramach Canal Plus Online. Wystarczy wykonać 3 proste kroki, by móc oglądać wszystkie kanały sportowe na platformie Canal Plus Online za darmo! 

W tym celu należy: 

  1. Założyć konto gracza w eWinner, wykorzystując kod promocyjny eWinner: MAKSYMALNYBONUS. Więcej na temat kodu promocyjnego przeczytasz tutaj: eWinner kod promocyjny.  
  2. Przejść pełną rejestrację w czasie 7 dni od daty zarejestrowania konta, 
  3. Obstawić pierwszy zakład w eWinner za dowolną stawkę w ciągu 7 dni od daty założenia konta. 

Po wykonaniu tych kroków gracz może już odebrać swój pakiet SPORT w Canal Plus Online – wystarczy poinformować bukmachera przez czat na stronie internetowej, że warunki promocji zostały spełnione. 

Dzięki voucherowi gracz może przez miesiąc korzystać ze wszystkich kanałów sportowych znajdujących się na platformie Canal Plus Online, w tym m.in. meczów Ekstraklasy, Premier League, La Liga, Serie A, Speedway Grand Prix, NBA i wielu innych.  

Serwis CANAL Plus Online pozwala na korzystanie z kanałów telewizyjnych, ale też olbrzymiej biblioteki treści na żądanie. Do oglądania wystarczy dostęp do Internetu (nie jest potrzebna antena satelitarna itp.), a platforma dostępna jest na wielu różnych urządzeniach: smartfonach, tabletach, komputerach osobistych, telewizorach ze specjalnym oprogramowaniem (np. Samsung SMART TV, Android TV, Apple TV 4). Oglądać programy w Canal Plus Online można równie dobrze w domu, jak i mobilnie. 

Pamiętajcie, że poza voucherem w zamian za rejestrację bukmacher eWinner przyznaje nowym graczom bonus powitalny, który składa się z: 

  • zakładu bez ryzyka do 110 zł, 
  • bonusu od depozytu do 500 zł. 

Sprawdź ofertę bukmachera eWinner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *