Unikatowe koszulki Lecha Poznań dla graczy STS 

Lech Poznań obchodzi swoje 100-lecie, a STS, jako sponsor strategiczny klubu, przygotował w związku z tym promocję „100 na 100″. Do wygrania jest 100 unikatowych koszulek retro Kolejorza i vouchery. 

Najbardziej utytułowany klub piłkarski z Poznania założony został 19 marca 1922 r., a więc już na dniach piłkarze i kibice będą świętować jego 100-lecie. Bukmacher STS postanowił włączyć się w obchody tego wydarzenia, organizując wyjątkową akcję promocyjną „100 na 100″. Gracze, którzy chcą wziąć w niej udział, muszą wykonać 6 zadań, a następnie uzyskają gwarantowany bonus o wartości 19,22 zł. Co więcej uczestnicy zabawy, którzy zaliczą wszystkie zadania oraz prawidłowo wytypują wyniki w ostatnim wyzwaniu, otrzymają specjalną, pamiątkową koszulkę Lecha. Taki unikatowy trykot dostanie 100 najlepszych typerów.  

Czas na realizację zadań kończy się wraz z rozpoczęciem 1. meczu w ramach 27. kolejki Ekstraklasy. Kolejne zadania udostępniane będą co kilka dni (od dnia rozpoczęcia akcji do dnia jej zakończenia). Osoby, które zdobędą koszulkę Kolejorza, zostaną o tym poinformowane w wiadomości prywatnej w ciągu maksymalnie 7 dni od zakończenia ostatniego meczu 27. kolejki Ekstraklasy.  

Podczas rejestracji w STS pamiętaj o podaniu ekskluzywnego kodu promocyjnego: MAKSYMALNYBONUS, który zapewni Ci lepsze bonusy powitalne od bukmachera, w tym 29 zł bez wpłaty!

Jeśli masz wątpliwości, to przed dokonaniem rejestracji możesz poczytać także opinie o STS.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Sprawdź 100 na 100 i załóż konto w STS  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *