SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 230. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej 7.500 zł w prawdziwej gotówce, bez żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet, bez żadnych ograniczeń! Nie jest wymagana nawet żadna wpłata – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet. Szczegółowy opis gry SuperGame w Superbet.
Załóż darmowe konto w Superbet w minutę (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame. Typy na 230. Rundę

Typujemy rozstrzygnięcia w meczach półfinałowych Euro 2024. W ramach SuperGame dostępnych jest sześć zdarzeń dotyczących tych spotkań, a wybrane przez nas typy przedstawiamy i opisujemy poniżej.

Hiszpania – Francja: jaki będzie dokładny wynik meczu?

Typ: 1:1

W półfinale Hiszpanii z Francją stawiamy na rozstrzygnięcie meczu dopiero w dogrywce. W regulaminowym czasie gry przewidujemy remis. Obie drużyny już w meczach ćwierćfinałowych potrzebowały dodatkowego czasu, aby wywalczyć awans. Na tym turnieju co prawda lepiej wygląda Hiszpania, ale na etapie półfinałów nie da się wskazać wyraźnego faworyta.

Hiszpania – Francja: ile będzie rzutów rożnych w meczu?

Typ: 11+

Po starciu Hiszpanii z Francją oczekujemy meczu, który będzie godny półfinału Euro 2024. Stąd oczekujemy wielu akcji podbramkowy, mogących prowadzić do stałych fragmentów gry. W tym rzutów rożnych. Typujemy, że zobaczymy ich 11 lub więcej.

Hiszpania – Francja: ile żółtych kartek będzie w meczu?

Typ: 4

Rywalizacja hiszpańsko-francuska może być zacięta, a kilka żółtych kartek w tym meczu powinniśmy zobaczyć. Nie nastawiamy się jednak na mecz przesadnie brutalny, mimo jego wysokiej stawki. Cztery żółte kartki to realny wynik dla tego pojedynku.

Holandia – Anglia: jaki będzie dokładny wynik meczu?

Typ: 2:1

Zdaniem bukmacherów faworytami tego meczu są Anglicy, ale jednak do tej pory ich gra nie przekonywała. Stawiamy zatem na wygraną Holandii, która jako jedyna drużyna awans do półfinału wywalczyła w regulaminowym czasie gry.

Holandia – Anglia: ile będzie rzutów rożnych w meczu?

Typ: 11+

Również w tym meczu stawiamy na sporo rzutów rożnych, które mogą być kluczowe przy zdobywaniu bramek. Przede wszystkim Anglicy mogą liczyć na to, że po kornerach zdołają stwarzać sobie okazje strzeleckie.

Holandia – Anglia: ile żółtych kartek będzie w meczu?

Typ: 6+

Oczekujemy twardego spotkania, które może przynieść nam wiele żółtych kartek. W tym meczu nie będzie już kalkulacji. Gra na czas, faule taktycznie i inne przekroczenia przepisów mogą skutkować wieloma napomnieniami ze strony arbitra tego spotkania.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Wizjoner w STS – co tydzień graj za darmo o 150 000 zł w prawdziwej gotówce

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

Darmowe typy bukmacherskie naszych ekspertów – na każdą rundę SuperGame, Wizjonera oraz inne mecze

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

Bonusy i promocje bukmacherów

Zakłady bukmacherskie na najbliższe wydarzenia, 24h/7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *