SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 229. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej 7.500 zł w prawdziwej gotówce, bez żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet, bez żadnych ograniczeń! Nie jest wymagana nawet żadna wpłata – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet. Szczegółowy opis gry SuperGame w Superbet.
Załóż darmowe konto w Superbet w minutę (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame. Typy na 229. Rundę

Typujemy rozstrzygnięcia w ćwierćfinałach Euro 2024. Wyniki tych meczów przewidujemy w ramach 229. rundy SuperGame. Kto awansuje do półfinału i jakie będą wyniki poszczególnych gier? Nasze propozycje prezentujemy poniżej.

Hiszpania – Niemcy: kto wygra mecz?

Typ: Remis

W rywalizacji Hiszpanów z Niemcami trudno wskazać wyraźnego faworyta. Obie drużyny prezentują się bardzo dobrze na tym turnieju i typujemy, że w regulaminowym czasie gry mecz zakończy się remisem, a o awansie zdecyduje dogrywka lub rzuty karne.

Hiszpania – Niemcy: ile goli będzie w meczu?

Typ: 4+

Jeśli któreś ekipy nie zawodzą pod kątem bramkowych zdobyczy, to są to właśnie Hiszpanie i Niemcy. Obie drużyny są bardzo skuteczne podczas Euro 2024 i stawiamy, że ten trend utrzymają w meczu ćwierćfinałowym. Stawiamy na bramkowe show z obu stron.

Portugalia – Francja: kto wygra mecz?

Typ: Francja

Drugi z piątkowych ćwierćfinałów także może być meczem bardzo wyrównanym, ale jednak stawiamy na zwycięstwo Francji. Portugalia nie pozostawiła po sobie najlepszego wrażenia w ostatnim spotkaniu, a Francja w tym turnieju gra bardzo metodycznie. Nawet jeśli nie odnosi efektowych wygranych, to dość pewnie przeskakuje kolejne szczeble drabinki.

Portugalia – Francja: ile goli będzie w meczu?

Typ: 3

Wątpliwe jest to, aby obie drużyny ponownie zawiodły pod kątem strzeleckim. Po słabej postawie pod bramkami rywali w meczach 1/8 finału, tym razem liczymy na kilka goli w meczu. Typujemy, że zobaczymy trzy trafienia.

Anglia – Szwajcaria: jaki będzie dokładny wynik meczu?

Typ: 1:0

Reprezentacja Anglii póki co nie cieszy oka swoją grą podczas Euro 2024, ale podobnie jak Francja nadal jest w grze o mistrzostwo Europy. Trudno wierzyć, że sposób gry zespołu Garetha Southgate’a nagle się zmieni. Stawiamy na wygraną Anglików, jednak w bardzo niskim wymiarze.

Holandia – Turcja: jaki będzie dokładny wynik meczu?

Typ: 3+:1

Turcy po świetnym meczu wyeliminowali Austrię, ale Holandia to już rywal wyraźnie silniejszy. Stawiamy na okazały triumf Pomarańczowych w tym meczu. Turcja może tego spotkania nie dźwignąć taktycznie, a chociaż w ataku może ponownie sprawić niespodziankę, to Holendrzy bezlitośnie powinni wykorzystać błędy rywala w obronie.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Wizjoner w STS – co tydzień graj za darmo o 150 000 zł w prawdziwej gotówce

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

Darmowe typy bukmacherskie naszych ekspertów – na każdą rundę SuperGame, Wizjonera oraz inne mecze

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

Bonusy i promocje bukmacherów

Zakłady bukmacherskie na najbliższe wydarzenia, 24h/7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *