SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 228. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej 7.500 zł w prawdziwej gotówce, bez żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet, bez żadnych ograniczeń! Nie jest wymagana nawet żadna wpłata – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet. Szczegółowy opis gry SuperGame w Superbet.
Załóż darmowe konto w Superbet w minutę (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame. Typy na 228. Rundę

Pozostałe do rozegrania mecze 1/8 finału Euro 2024 stają się głównym tematem tej odsłony SuperGame. Przygotowaliśmy typy na sześć zdarzeń, które są dostępne w rej rundzie darmowej gry od Superbetu. Nasze typy prezentujemy poniżej.

Francja – Belgia: kto wygra mecz?

Typ: Francja

Obie drużyny grają na tym turnieju nieco poniżej oczekiwań, ale jednak trochę lepsze wrażenie zostawili po sobie piłkarze reprezentacji Francji. Wydaje się, że będą oni w stanie rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść w regulaminowym czasie.

Francja – Belgia: ile goli będzie w meczu?

Typ: 3

Typujemy, że w tym spotkaniu zobaczymy trzy bramki. To może być zacięty mecz, a gole powinny paść z obu stron. Ostatecznie jednak minimalnie lepsi powinni być Francuzi i ten pojedynek może zakończyć się wynikiem 2:1.

Portugalia – Słowenia: jaki będzie dokładny wynik?

Typ: 3:1

Stawiamy na dość otwarty mecz z pewną wygraną faworyta. Słoweńcom powinno się jednak udać strzelić bramkę honorową. Wynik 3:1 w dużej mierze oddaje różnicę klas obu drużyn, co mogliśmy zaobserwować już choćby w rywalizacji Hiszpanów z Gruzją.

Rumunia – Holandia: jaki będzie dokładny wynik?

Typ: 0:2

Faworytami tego spotkania są Holendrzy i to właśnie na ich wygraną stawiamy w jednym z ostatnich meczów 1/8 finału Euro 2024. Rumunia nieźle grała w fazie grupowej, ale jednak jest zespołem o niższym potencjalne i na tym etapie powinna zakończyć swój udział w turnieju.

Austria – Turcja: kto wygra mecz?

Typ: Austria

Minimalna przegrana z Francją, pewna wygrana z Polską i bardzo dobry – a także wygrany – mecz przeciwko Holandii. Tak w fazie grupowej spisywała się Austria, który może okazać się objawieniem tego turnieju. Stawiamy tę drużynę nieco wyżej niż Turków i typujemy jej wygraną.

Austria – Turcja: ile goli będzie w meczu?

Typ: 4+

Patrząc na mecze obu ekip w fazie grupowej, możemy spodziewać się bramkowego popisu z obu stron. Turcy strzelali m.in. trzy gole w meczu z Gruzją, a Austria po trzy trafienia notowała przeciwko Polsce i Holandii.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Wizjoner w STS – co tydzień graj za darmo o 150 000 zł w prawdziwej gotówce

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

Darmowe typy bukmacherskie naszych ekspertów – na każdą rundę SuperGame, Wizjonera oraz inne mecze

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

Bonusy i promocje bukmacherów

Zakłady bukmacherskie na najbliższe wydarzenia, 24h/7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *