SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 226. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej 7.500 zł w prawdziwej gotówce, bez żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet, bez żadnych ograniczeń! Nie jest wymagana nawet żadna wpłata – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet. Szczegółowy opis gry SuperGame w Superbet.
Załóż darmowe konto w Superbet w minutę (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame. Typy na 226. Rundę

Najbliższa odsłona darmowej gry SuperGame dotyczy meczu Polski z Francją. Bukmacher przygotował sześć zdarzeń w ramach tego spotkania, które należy wytypować. Nasze propozycje prezentujemy poniżej.

Jaki będzie dokładny wynik meczu?

Typ: 3+:1

Francja to murowany faworyt do wygranej, a piłkarze reprezentacji Francji przekonują o poważnym potraktowaniu tego meczu. Polska jest już poza turniejem, i z czysto piłkarskiego punktu widzenia, jest zespołem słabszym. Stawiamy na wysoką wygraną Francji, ale z honorowym golem Polaków.

Ile strzałów obroni Wojciech Szczęsny?

Typ: 0-2

To dość specyficzny typ, bowiem wiadomo, że w meczu Wojciech Szczęsny nie zagra. Jeśli zatem bukmacher pyta nie tyle o interwencje polskiego bramkarza w ogóle, ale obrony Wojciecha Szczęsnego, to typ 0-2 jest jedynym logicznym wyborem.

Ile żółtych kartek będzie w meczu?

Typ: 4

Francuzi raczej będą uważać na żółte kartki, ale po polskiej stronie kilka napomnień może się pojawić. Na tym turnieju sędziowie nie przesadzają z rozdawaniem napomnień, ale cztery kartki w całym meczu to realny scenariusz.

Ile celnych strzałów odda Polska?

Typ: 3

Polska może w tym meczu mieć swoje okazje, ale raczej w liczbie celnych strzałów nie będziemy górować nad rywalem. Mimo to, trzy celne uderzenia na bramkę reprezentacji Francji to wynik, który będzie dość przyzwoity.

Ile rzutów rożnych wykona Polska?

Typ: 4

Po dwa w każdej połowie spotkania. Tak, patrząc zresztą na statystyki meczów podczas tego turnieju, można ocenić szanse reprezentacji Polski na te stałe fragmenty gry.

Ile rzutów rożnych wykona Francja?

Typ: 7+

O wiele więcej rzutów rożnych mogą mieć Francuzi. W ich przypadku zakładamy najwyższy możliwy próg. Biorąc pod uwagę, że wicemistrzowie Świata będą zapewne prowadzić grę, to częste wrzutki z narożnika boiska są realnym scenariuszem.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Wizjoner w STS – co tydzień graj za darmo o 150 000 zł w prawdziwej gotówce

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

Darmowe typy bukmacherskie naszych ekspertów – na każdą rundę SuperGame, Wizjonera oraz inne mecze

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

Bonusy i promocje bukmacherów

Zakłady bukmacherskie na najbliższe wydarzenia, 24h/7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *