SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 224. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej 7.500 zł w prawdziwej gotówce, bez żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet, bez żadnych ograniczeń! Nie jest wymagana nawet żadna wpłata – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet. Szczegółowy opis gry SuperGame w Superbet.
Załóż darmowe konto w Superbet w minutę (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame. Typy na 224. Rundę

W drugiej rundzie SuperGame na mistrzostwa Europy typować można rozstrzygnięcia meczów Niemcy – Węgry oraz Szkocja – Szwajcaria. Przygotowaliśmy nasze typy na sześć zdarzeń, które bukmacher udostępnił w ramach darmowej gry.

Niemcy – Węgry: jaki będzie dokładny wynik meczu?

Typ: 2:0

Niemcy w mocnym stylu ograli Szkotów i zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony. Mecz z Węgrami wcale nie musi być jednak dla gospodarzy imprezy aż takim spacerkiem. Niemcy powinny wygrać, ale nie zakładamy drugiego aż tak bramkostrzelnego widowiska w ich wykonaniu.

Niemcy – Węgry: ile żółtych kartek będzie w meczu?

Typ: 6+

Ostro grający Węgrzy mogą w tym starciu złapać kilka kartek, Niemcy pewnie też nie pozostaną dłużni. Zakładamy, że czeka nas w końcu dość ostre starcie. I tym razem arbitrzy nie będą pobłażliwi dla piłkarzy obu stron.

Niemcy – Węgry: ile strzałów odda Jamal Musiala?

Typ: 2

W pierwszym meczu Jamal Musiala oddał jeden strzał na bramkę rywali, ale też nie grał przez pełne 90 minut. Tym razem, w nieco trudniejszym pojedynku, powinien na placu boju zostać do samego końca i dlatego zakładamy, że uderzy na bramkę rywala przynajmniej o jeden raz więcej.

Szkocja – Szwajcaria: kto wygra mecz?

Typ: Szwajcaria

Szkocja w pierwszym meczu zaprezentowała się niezwykle słabo, natomiast Szwajcaria była dobrze zorganizowana i pewnie pokonała Węgrów. Patrząc zatem na postawę obu drużyn w meczach otwierających turniej, stawiamy na zwycięstwo Helwetów.

Szkocja – Szwajcaria: ile goli będzie w meczu?

Typ: 4+

Póki co turniej na niemieckich boiskach dostarcza wielu emocji, a goli na nim nie brakuje. W obu meczach grupy A w pierwszej kolejce padało sporo goli. Tym razem typujemy, że właśnie w starciu Szkotów ze Szwajcarami także powinno być ich całkiem sporo.

Szkocja – Szwajcaria: ile rzutów rożnych będzie w meczu?

Typ: 9-10

Liczba rzutów rożnych na tym turnieju nie rzuca na kolana, ale stawiamy w tym spotkaniu na przedział dość solidny. Liczba w okolicach dwucyfrówki jest jak najbardziej realny przedziałem kornerów, jeśli weźmiemy pod uwagą łączną liczbę tym stałych fragmentów gry w meczu.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Wizjoner w STS – co tydzień graj za darmo o 150 000 zł w prawdziwej gotówce

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

Darmowe typy bukmacherskie naszych ekspertów – na każdą rundę SuperGame, Wizjonera oraz inne mecze

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

Bonusy i promocje bukmacherów

Zakłady bukmacherskie na najbliższe wydarzenia, 24h/7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *