SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 222. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej 7.500 zł w prawdziwej gotówce, bez żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet, bez żadnych ograniczeń! Nie jest wymagana nawet żadna wpłata – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet. Szczegółowy opis gry SuperGame w Superbet.
Załóż darmowe konto w Superbet w minutę (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame. Typy na 222. Rundę

Superbet przygotował na Euro 2024 aż 10 rund gry SuperGame. W pierwszej z nich należy trafnie wytypować zdarzenia dotyczące meczu otwarcia, czyli starcia Niemcy – Szkocja. Nasze typy prezentujemy poniżej.

Jaki będzie dokładny wynik meczu?

Typ: 2:0

Niemcy są wyraźnym faworytem meczu otwarcia Euro 2024. Zakładamy zatem, że gospodarze imprezy ze swojej roli się wywiążą. Gładka wygrana 2:0 byłaby dobrym otwarciem, a trzeba też pamiętać o specyfice grania turniejowego. Niemcy nie będą chcieli za wszelką cenę forsować tempa mając korzystny wynik, więc nie zakładamy wygranej rzędu 3:0 lub wyżej.

Ile strzałów odda Jamal Musiala?

Typ: 3

Musiala będzie jednym z liderów reprezentacji Niemiec podczas turnieju. Powinien więc brać na siebie ciężar gry i decydować się na próby strzeleckie. Skoro w tym starciu Niemców stawiamy w roli faworyta, to zakładamy też trzy strzały w przypadku tego zawodnika.

Ile strzałów odda Kai Havertz?

Typ: 3

Analogiczną liczbę strzałów typujemy z udziałem Kaia Havertza. Gracz Arsenalu w kadrze może pełnić rolę fałszywej dziewiątki, czyli w teorii bardzo często powinien dochodzić do okazji strzeleckich. Nie zakłady jednak, że będzie częściej próbował swoich sił. Tu bierzemy pod uwagę wzmożone krycie Szkotów na tym piłkarzu i fakt, że czasem zdarza mu się w prostych okazjach zbyt długo zbierać do oddania strzału.

Ile żółtych kartek będzie w meczu?

Typ: 6+

Pierwszy mecz, duża presja i nowe wytyczne sędziowskie. Arbiter tego spotkania może napomnieć zawodników np. za dyskusje, co ma być wyjątkowo karcone podczas Euro 2024. Dodatkowo w grę wchodzą też kartki łapane za faule, opóźnianie gry itp. Dlatego też stawiamy na najwyższą dostępną w SuperGame wartość.

Ile rzutów rożnych wykonają Niemcy?

Typ: 7+

Faworyci powinno często szukać stałych fragmentów gry, a na liczbę rzutów rożnych wpływ może mieć też zepchnięcie rywala do defensywy. Próby ratowania się Szkotów przed groźnymi sytuacjami w polu karnym mogą często prowadzić do rzutów rożnych.

Ile rzutów rożnych wykona Szkocja?

Typ: 4

Nieco mniej rzutów rożnych stawiamy po stronie Szkotów. Oni także powinni mieć swoje szanse z kornerów, ale tych powinno być mniej niż w przypadku reprezentacji Niemiec.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Wizjoner w STS – co tydzień graj za darmo o 150 000 zł w prawdziwej gotówce

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

Darmowe typy bukmacherskie naszych ekspertów – na każdą rundę SuperGame, Wizjonera oraz inne mecze

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

Bonusy i promocje bukmacherów

Zakłady bukmacherskie na najbliższe wydarzenia, 24h/7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *