SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 221. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej spore pieniądze, bez ponoszenia żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet. Bez żadnych ograniczeń! Aby brać udział w grze, nie trzeba nawet wykonywać żadnej wpłaty – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet.
Kliknij tutaj, aby założyć darmowe konto w 2 minuty (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame u bukmachera Superbet – główne zasady promocji

1. Co 3-4 dni Superbet uruchamia nową rundę SuperGame – całkowicie bezpłatnej gry bukmacherskiej. Każda runda to nowa szansa na wygranie kolejnych darmowych pieniędzy w prawdziwej gotówce – aż do 7.500 zł! Grać w SuperGame może każdy, kto założył konto w Superbet i wyraził zgody marketingowe (nie są uciążliwe). Nie jest wymagana jakakolwiek wpłata środków do Superbet. Zazwyczaj bukmacher organizuje 2 rundy zabawy w każdym tygodniu.

2. W każdej rundzie należy udzielić odpowiedzi na 6 pytań zadanych przez Superbet. Zwykle dotyczą one meczów piłki nożnej, rzadziej innych dyscyplin, jak m.in. MMA, tenis, siatkówka czy skoki narciarskie. Typujemy na ogół zwycięzców meczów, dokładne wyniki bramkowe lub elementy statystyk meczowych (jak liczba rzutów rożnych, celnych strzałów czy żółtych kartek).

3. Wystarczy, że poprawnie wytypujesz 3 odpowiedzi, a otrzymasz od Superbet gwarantowaną nagrodę – zwykle w kwocie kilku lub kilkunastu zł. Cztery lub 5 prawidłowych typów oznacza na ogół wygraną od kilkudziesięciu do powyżej tysiąca zł. Trafiając zaś wszystkie 6 odpowiedzi – zgarniesz Jackpota, aż 7.500 zł (podzielonego na wszystkich laureatów nagrody głównej w danej rundzie)!

4. Wszystkie wygrane pieniężne w SuperGame są wypłacane (zwykle w ciągu 24 godzin) w prawdziwej gotówce – nie jest wymagany żaden obrót, a więc możesz za nie grać dalej lub od razu wypłacać nagrody na swoje konto bankowe!

Sprawdź, jakie zdarzenia są aktualnie dostępne do typowania w SuperGame!

SuperGame. Typy na 221. Rundę

Kolejna runda SuperGame w Superbet to typowanie rozstrzygnięć w towarzyskim spotkaniu Polska – Ukraina. Będzie to jeden z ostatnich sprawdzianów przed Euro 2024. Jak się potoczy? Przygotowaliśmy typy.

Polska – Ukraina: Kto wygra mecz?

Typ: Remis

Piątkowe spotkanie towarzyskie będzie dla obu drużyn etapem przygotowawczym do najbliższego turnieju w Niemczech. Wynik w tym meczu będzie sprawą drugorzędną, a my stawiamy na remis w tym towarzyskim pojedynku.

Polska – Ukraina: Ile goli będzie w meczu?

Typ: 2

Mecze Polski z Ukrainą nigdy nie kończyły się wynikiem bezbramkowym. Oba spotkania zakończone remisem miały wynik 1:1. Jeśli zatem wyciągać wnioski z historii meczów bezpośrednich, to dwa gole przewidujemy też w piątkowej rywalizacji.

Polska – Ukraina: W której minucie zostanie strzelony 1. gol?

Typ: 46-70

Mecz Polski z Ukrainą może długo się rozkręcać. Obie drużyny ostatnio nie słyną z najlepszej skuteczności. Dlatego też zakładamy, że na gola otwierającego to spotkanie przyjdzie nam poczekać do drugiej połowy.

Polska – Ukraina: Ile żółtych kartek będzie w meczu?

Typ: 2-3

W spotkaniu towarzyskim nie spodziewamy się przesadnie ostrej gry, dlatego zakres od dwóch do trzech żółtych kartek jest rozsądny. Zakłada on, że sędzia pokaże jakieś napomnienie, ale nie będzie musiał zbyt często używać kartek w tym pojedynku.

Polska – Ukraina: Ile rzutów rożnych wykona Polska?

Typ: 6+

Spotkanie Polski z Ukrainą może być dobrą okazją do przećwiczenia kilku schematów w stałych fragmentach gry. Zakładamy, że na Stadionie Narodowym w Warszawie zobaczymy zatem stosunkowo wiele rzutów rożnych i to z obu stron.

Polska – Ukraina: Ile rzutów rożnych wykona Ukraina?

Typ: 6+

Podobnie jak wiele rożnych może wykonać Polska, tak samo Ukraina może w tym stałych fragmentach gry móc się wykazać. Liczba sześciu lub więcej kornerów po stronie goście jest jak najbardziej osiągalnym rezultatem.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Bonusy i promocje bukmacherów >>

<< Darmowe typy naszych ekspertów >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *