SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 217. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej 7.500 zł w prawdziwej gotówce, bez żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet, bez żadnych ograniczeń! Nie jest wymagana nawet żadna wpłata – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet. Szczegółowy opis gry SuperGame w Superbet.
Załóż darmowe konto w Superbet w minutę (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame. Typy na 217. Rundę

W ramach SuperGame możemy kolejny raz wziąć udział w darmowej grze z nagrodami. Najbliższa runda związana będzie z finałem Ligi Europy, gdzie Bayer Leverkusen zmierzy się z Atalantą Bergamo. Mamy typy na wszystkie zdarzenia, które przygotował Superbet przy okazji meczu do typowania w SuperGame.

Atalanta – Leverkusen: kto wygra mecz?

Typ: Leverkusen wygra

Bayer Leverkusen gra w tym sezonie fenomenalnie. Mistrzostwo Bundesligi osiągnął bez porażki, nie przegrał także na żadnym z innych frontów. Drużyna Xabiego Alonso wychodzi już z niejednej opresji i triumf w finale Ligi Europy zdaje się być jej pisany. To na pewno faworyci tego meczu.

Atalanta – Leverkusen: ile goli będzie w meczu?

Typ: 3

Stawiamy na trzy gole w meczu finałowym, który ostatecznie powinien rozstrzygnąć się w regulaminowym czasie gry. Czy będzie to widowisko jedno stronne, czy też Bayer wygra z Atalantą po zaciętym boju? To trudno przewidzieć, ale trzy gole wydaje się być realnym scenariuszem na finał, jeśli weźmiemy pod uwagę m.in. średnią bramek w meczach obu zespołów.

Atalanta – Leverkusen: ile żółtych kartek będzie w meczu?

Typ: 2-3

Nie oczekujemy zbyt brutalnego meczu. Zarówno Atalanta jak i Bayer potrafią grać w piłkę i na tym powinny się skupić. Owszem, trudno oczekiwać, że nie zobaczymy w tym spotkaniu żadnej żółtej kartki. Nie powinno być ich jednak zbyt wiele.

Atalanta – Leverkusen: kto otrzyma więcej żółtych kartek?

Typ: Atalanta

Stawiamy, że jeśli w tym meczu któraś drużyna ma oglądać kartki, to więcej powinni zobaczyć ich Włosi. Wynika to wprost z tego, że Bayer powinien w tym meczu górować nad rywalem piłkarsko, zatem przeciwnicy mogą kilkukrotnie przekroczyć przepisy i w konsekwencji zostać ukarani kartką.

Atalanta – Leverkusen: ile rzutów rożnych wykona Atalanta?

Typ: 6+

Obie drużyny lubią ofensywną grę i w finale Ligi Europy raczej nie będą murowały bramek. To jednocześnie powinno przełożyć się na liczbę stałych fragmentów. I to w obie strony, dlatego stawiamy wysoki próg kornetów zarówno dla Atalanty, jaki Bayeru.

Atalanta – Leverkusen: ile rzutów rożnych wykona Leverkusen?

Typ: 7+

Tak, jak wspomnieliśmy już wcześniej, ten mecz powinien być otwarty. Stawiamy, że rzutów rożnych w nim nie zabraknie i to z obu stron. Bayer powinien przycisnąć, ale także Atalanta może mieć swoje momenty i wiele stałych fragmentów.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Wizjoner w STS – co tydzień graj za darmo o 150 000 zł w prawdziwej gotówce

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

Darmowe typy bukmacherskie naszych ekspertów – na każdą rundę SuperGame, Wizjonera oraz inne mecze

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce

Bonusy i promocje bukmacherów

Zakłady bukmacherskie na najbliższe wydarzenia, 24h/7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *