Dziś jest: 30 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 214. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej spore pieniądze, bez ponoszenia żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet. Bez żadnych ograniczeń! Aby brać udział w grze, nie trzeba nawet wykonywać żadnej wpłaty – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet.
Kliknij tutaj, aby założyć darmowe konto w 2 minuty (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame u bukmachera Superbet – główne zasady promocji

1. Co 3-4 dni Superbet uruchamia nową rundę SuperGame – całkowicie bezpłatnej gry bukmacherskiej. Każda runda to nowa szansa na wygranie kolejnych darmowych pieniędzy w prawdziwej gotówce – aż do 7.500 zł! Grać w SuperGame może każdy, kto założył konto w Superbet i wyraził zgody marketingowe (nie są uciążliwe). Nie jest wymagana jakakolwiek wpłata środków do Superbet. Zazwyczaj bukmacher organizuje 2 rundy zabawy w każdym tygodniu.

2. W każdej rundzie należy udzielić odpowiedzi na 6 pytań zadanych przez Superbet. Zwykle dotyczą one meczów piłki nożnej, rzadziej innych dyscyplin, jak m.in. MMA, tenis, siatkówka czy skoki narciarskie. Typujemy na ogół zwycięzców meczów, dokładne wyniki bramkowe lub elementy statystyk meczowych (jak liczba rzutów rożnych, celnych strzałów czy żółtych kartek).

3. Wystarczy, że poprawnie wytypujesz 3 odpowiedzi, a otrzymasz od Superbet gwarantowaną nagrodę – zwykle w kwocie kilku lub kilkunastu zł. Cztery lub 5 prawidłowych typów oznacza na ogół wygraną od kilkudziesięciu do powyżej tysiąca zł. Trafiając zaś wszystkie 6 odpowiedzi – zgarniesz Jackpota, aż 7.500 zł (podzielonego na wszystkich laureatów nagrody głównej w danej rundzie)!

4. Wszystkie wygrane pieniężne w SuperGame są wypłacane (zwykle w ciągu 24 godzin) w prawdziwej gotówce – nie jest wymagany żaden obrót, a więc możesz za nie grać dalej lub od razu wypłacać nagrody na swoje konto bankowe!

Sprawdź, jakie zdarzenia są aktualnie dostępne do typowania w SuperGame!

 

SuperGame. Typy na 214. Rundę

W tej rundzie SuperGame wytypować musimy sześć rozstrzygnięć, które dotyczą sobotniej gali KSW 94 w ERGO Arenie. Przygotowaliśmy nasze typy na wybrane przez Superbet walki. Prezentujemy je poniżej.

R. Prasel – S. Vojcak: jak zakończy się walka?

Typ: S. Vojcak wygra przed czasem

Prasel to zawodnik nieprzewidywalny, mogący zarówno odnieść spektakularny sukces, jak i szybko przegrać walkę. Patrząc jednak na styl Vojcaka, tym razem wróżymy byłemu piłkarzowi porażkę. I to zadaną przed czasem.

M. Michalski – B. Leśko: jak zakończy się walka?

Typ: M. Michalski wygra przed czasem

Walka, która pierwotnie miała być dużo wyżej w rozpisce całej gali KSW 94. Ostatecznie pojedynek Michalski kontra Leśko będzie ją otwierał. I zapowiada się bardzo ciekawie. Tu na pewno nie będzie kalkulacji, a pojedynek powinien zakończyć się przed czasem. W naszej opinii na korzyść Michalskiego.

A. Vila – K. Formela: jak zakończy się walka?

Typ: K. Formela wygra przed czasem

Chociaż wiele innych nazwisk przy okazji KSW 94 kradnie medialne zainteresowanie, to jednym z najciekawszych zawodników w karcie walk jest Kacper Formela. Były mistrz organizacji FEN może w przyszłości być jedną z czołowych postaci KSW, dlatego na przywitanie z kibicami powinien zaprezentować się z mocnej strony. Stawiamy na jego wygraną przed czasem.

R. Ruchała – P. Kaczmarczyk: jak zakończy się walka?

Typ: R. Ruchała wygra na punkty

Bardzo ciekawie zapowiadające się starcie, którego stawką jest tymczasowy pas mistrzowski. Obaj zawodnicy trenowali do tej walki w USA. Można przypuszczać, że wejdą naprawdę dobrze przygotowani do klatki. Stawiamy jednak na bardziej doświadczonego i utytułowanego Ruchałę. Walka może jednak odbyć się w pełnym dystansie, bowiem spodziewamy się tu przede wszystkich taktycznych i technicznych popisów.

A. Wrzosek – A. Szpilka: w której rundzie zakończy się walka?

Typ: 2. runda

W przypadku co-main eventu musimy wytypować, kiedy zakończy się walka Wrzoska ze Szpilką. Trudno przypuszczać, aby dwóch zawodników o tak mocnych ciosach i – mimo wszystko – małym doświadczeniu w MMA przewalczyło pełen dystans. Z drugiej strony nie liczymy na szybki koniec, a na rozegranie przez obu pierwszej rundzie na wybadanie rywala. Koniec walki przewidujemy w rundzie drugiej.

A. Bartosiński – I. Michaliszyn: w której rundzie zakończy się walka?

Typ: 4. runda

Starcie mistrzowskie, zatem walczyć będziemy na dystansie pięciorundowym. Faworytem jest Bartosiński, który nie słynie jednak z tego, że szybko kończy swoje walki. Dlatego przewidujemy, że dystans wkroczy właśnie w mistrzowskie rundy i dopiero wtedy aktualny czempion doświadczeniem pokona rywala przed czasem.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Bonusy i promocje bukmacherów >>

<< Darmowe typy naszych ekspertów >>

Komentarze