Dziś jest: 28 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 209. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej spore pieniądze, bez ponoszenia żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet. Bez żadnych ograniczeń! Aby brać udział w grze, nie trzeba nawet wykonywać żadnej wpłaty – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet.
Kliknij tutaj, aby założyć darmowe konto w 2 minuty (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame u bukmachera Superbet – główne zasady promocji

1. Co 3-4 dni Superbet uruchamia nową rundę SuperGame – całkowicie bezpłatnej gry bukmacherskiej. Każda runda to nowa szansa na wygranie kolejnych darmowych pieniędzy w prawdziwej gotówce – aż do 7.500 zł! Grać w SuperGame może każdy, kto założył konto w Superbet i wyraził zgody marketingowe (nie są uciążliwe). Nie jest wymagana jakakolwiek wpłata środków do Superbet. Zazwyczaj bukmacher organizuje 2 rundy zabawy w każdym tygodniu.

2. W każdej rundzie należy udzielić odpowiedzi na 6 pytań zadanych przez Superbet. Zwykle dotyczą one meczów piłki nożnej, rzadziej innych dyscyplin, jak m.in. MMA, tenis, siatkówka czy skoki narciarskie. Typujemy na ogół zwycięzców meczów, dokładne wyniki bramkowe lub elementy statystyk meczowych (jak liczba rzutów rożnych, celnych strzałów czy żółtych kartek).

3. Wystarczy, że poprawnie wytypujesz 3 odpowiedzi, a otrzymasz od Superbet gwarantowaną nagrodę – zwykle w kwocie kilku lub kilkunastu zł. Cztery lub 5 prawidłowych typów oznacza na ogół wygraną od kilkudziesięciu do powyżej tysiąca zł. Trafiając zaś wszystkie 6 odpowiedzi – zgarniesz Jackpota, aż 7.500 zł (podzielonego na wszystkich laureatów nagrody głównej w danej rundzie)!

4. Wszystkie wygrane pieniężne w SuperGame są wypłacane (zwykle w ciągu 24 godzin) w prawdziwej gotówce – nie jest wymagany żaden obrót, a więc możesz za nie grać dalej lub od razu wypłacać nagrody na swoje konto bankowe!

Sprawdź, jakie zdarzenia są aktualnie dostępne do typowania w SuperGame!

 

SuperGame. Typy na 209. Rundę

Superbet przygotował kolejną odsłonę SuperGame z pulą nagród 50 000 PLN. Gracze w tej rundzie mają za zadanie wytypować rozstrzygnięcia w meczach ligi NBA. Najlepsza liga koszykówki rozpoczyna rywalizacją w play-off, zatem to dobry moment na typowanie wyników. I to nie tylko samych wyników. Sprawdź typy na 209. rundę SuperGame.

Minnesota – Phoenix: Ile punktów zdobędzie A.Edwards? (z dogrywką)

Typ: 23-26

Anthony Edwards powinien być punktowym liderem swojej drużyny w meczu przeciwko Phoenix Suns. Ile punktów zdobędzie? Średnia w tym sezonie w wykonaniu Edwardsa to niecałe 26 punktów na mecz. W pierwszym meczu tej serii przeciwko Suns zdobył 33 punkty, ale równie wysoki wynik w drugim spotkaniu trudno będzie powtórzyć. Stąd celujemy w przedział 23-26 punktów, będący w okolicach jego średniej z tego sezonu

Minnesota – Phoenix: Ile asyst zdobędzie K. Durant? (z dogrywką)

Typ: 7+

Jeśli ktoś ma poprowadzić Suns do lepszego wyniku niż w pierwszym meczu, to będzie to Kevin Durant. W pierwszym starciu lider ekipy z Phoenix zanotował tylko jedną asystę, ale teraz powinno być pod tym względem zdecydowanie lepiej.

Milwaukee – Indiana: Ile punktów zdobędzie Milwaukee Bucks? (z dogrywką)

Typ: 0-112

Play-off to nie sezon zasadniczy i tu trudno liczyć na aż taką swobodę w ataku. Potwierdził to zresztą wynik pierwszego meczu tej serii. Stawiamy, że Bucks nie zdobędą więcej niż 112 punktów również w drugim spotkaniu. Przypomnijmy, że na otwarcie rywalizacji padł wynik 109-94 na korzyść ekipy z Milwaukee.

Milwaukee – Indiana: Ile trafionych rzutów za 3pkt będzie w meczu? (z dogrywką)

Typ: 22-24

W pierwszym meczu serii łącznie padły 22 celne trójki, a teraz liczymy na nieco tylko lepszą skuteczność obu drużyn, która nadal zmieści się w podobnym zakresie. Tak naprawdę trudno jest wyrokować tu zdecydowany progres lub regres w tej statystyce, stąd trzymanie się na początku serii podobnego wyniku jest logiczne.

Clippers – Dallas: Ile punktów zdobędzie L.Doncic? (z dogrywką)

Typ: 34-37

Luka Doncic powinien poprawić wynik z pierwszego meczu i poprowadzić Dallas do wyrównania w serii. Stawiamy na punktowy dorobek w zakresie 34-37, choć nie zdziwi nikogo jeszcze więcej punktów rzuconych przez Doncicia.

Clippers – Dallas: Kto wygra mecz? (z dogrywką)

Typ: Dallas Mavericks wygra

O ile Clippers okazali się lepsi na otwarcie rywalizacji, o tyle Mavericks mają w swoich rękach wystarczająco dużo atutów, aby szybko wynik wyrównać. W drugim meczu tej serii typujemy wygraną drużyny Mavs.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Bonusy i promocje bukmacherów >>

<< Darmowe typy naszych ekspertów >>

Komentarze