Dziś jest: 30 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

SuperGame Superbet – typy bukmacherskie na 207. Rundę

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej spore pieniądze, bez ponoszenia żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet. Bez żadnych ograniczeń! Aby brać udział w grze, nie trzeba nawet wykonywać żadnej wpłaty – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet.
Kliknij tutaj, aby założyć darmowe konto w 2 minuty (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame u bukmachera Superbet – główne zasady promocji

1. Co 3-4 dni Superbet uruchamia nową rundę SuperGame – całkowicie bezpłatnej gry bukmacherskiej. Każda runda to nowa szansa na wygranie kolejnych darmowych pieniędzy w prawdziwej gotówce – aż do 7.500 zł! Grać w SuperGame może każdy, kto założył konto w Superbet i wyraził zgody marketingowe (nie są uciążliwe). Nie jest wymagana jakakolwiek wpłata środków do Superbet. Zazwyczaj bukmacher organizuje 2 rundy zabawy w każdym tygodniu.

2. W każdej rundzie należy udzielić odpowiedzi na 6 pytań zadanych przez Superbet. Zwykle dotyczą one meczów piłki nożnej, rzadziej innych dyscyplin, jak m.in. MMA, tenis, siatkówka czy skoki narciarskie. Typujemy na ogół zwycięzców meczów, dokładne wyniki bramkowe lub elementy statystyk meczowych (jak liczba rzutów rożnych, celnych strzałów czy żółtych kartek).

3. Wystarczy, że poprawnie wytypujesz 3 odpowiedzi, a otrzymasz od Superbet gwarantowaną nagrodę – zwykle w kwocie kilku lub kilkunastu zł. Cztery lub 5 prawidłowych typów oznacza na ogół wygraną od kilkudziesięciu do powyżej tysiąca zł. Trafiając zaś wszystkie 6 odpowiedzi – zgarniesz Jackpota, aż 7.500 zł (podzielonego na wszystkich laureatów nagrody głównej w danej rundzie)!

4. Wszystkie wygrane pieniężne w SuperGame są wypłacane (zwykle w ciągu 24 godzin) w prawdziwej gotówce – nie jest wymagany żaden obrót, a więc możesz za nie grać dalej lub od razu wypłacać nagrody na swoje konto bankowe!

Sprawdź, jakie zdarzenia są aktualnie dostępne do typowania w SuperGame!

 

SuperGame. Typy na 207. Rundę

Superbet oferuje kolejne sześć zdarzeń do wytypowania w ramach SuperGame, czyli darmowej gra z pulą nagród 50 000 PLN w gotówce. Tym razem do wytypowania są zdarzenia w ramach środowych meczów Ligi Mistrzów.

Bayern – Arsenal: jaki będzie dokładny wynik?

Typ: 1:1

To być może najbardziej wyrównane zestawienie na tym etapie rywalizacji w Lidze Mistrzów i o awansie do półfinału może decydować dodatkowy czas gry. Stawiamy na bramkowy remis w regulaminowym czasie meczu.

Bayern – Arsenal: ile żółtych kartek będzie w meczu?

Typ: 4-5

W tym meczu, a przynajmniej w jego początkowej fazie, możemy widzieć sporo kalkulacji. To przełoży się na mniej otwartej gry i brak brutalności. Z drugiej jednak strony arbiter może pokazać kilka kartek w końcówce meczu, gdy napięcie będzie rosło.

Bayern – Arsenal: ile rzutów rożnych będzie w meczu?

Typ: 11-12

Obie drużyny są mocne przy stałych fragmentach gry, zatem typujemy ich dość wysoką liczbę w tym meczu. To powinna być dobra okazja do zdobycia bramek, zatem poszukiwanie rzutów rożnych jest w interesie zarówno Bayernu, jak i Arsenalu.

Manchester City – Real Madryt: jaki będzie dokładny wynik?

Typ: 3+:2

Pierwszy mecz był prawdziwym popisem strzeleckim obu drużyn, teraz może być podobnie. Stawiamy jednak na wygraną Manchesteru City. Wynik 3:2 lub więcej goli po stronie gospodarzy to zatem bardzo realny scenariusz środowego spotkania.

Manchester City – Real Madryt: ile żółtych kartek będzie w meczu?

Typ: 4-5

To nie powinno być specjalnie ostre spotkanie, ale jednak zważywszy na jego wagę, możemy spodziewać się kilku kartek. Potencjalnie więcej powinni zobaczyć gospodarze. Możemy spodziewać się, że piłkarze Realu będą próbowali ich prowokować, a sędzia powinien być wyczulony na tego rodzaju zagrania.

Manchester City – Real Madryt: ile rzutów rożnych będzie w meczu?

Typ: 13+

W tym meczu możemy być świadkami ciągłej jazdy z piłka od bramki do bramki. Tego typu mecze, gdzie spotykają się dwie otwarcie grające drużyny, obfitują w sporą liczbę rzutów rożnych. I dlatego zakładamy najwyższy możliwy próg w ramach SuperGame.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Bonusy i promocje bukmacherów >>

<< Darmowe typy naszych ekspertów >>

Komentarze