Którzy aktorzy zgarną Oscara? Sprawdź kursy bukmachera Etoto

W nocy z 9. na 10. lutego czasu polskiego odbędzie się już 92. ceremonia rozdania Oscarów. Tradycyjnie ludzie z branży filmowej powalczą o zwycięstwo w wielu różnorodnych kategoriach. Najbardziej prestiżowa to „Najlepszy film” – bukmacherzy już teraz starają się wskazać faworyta. Równie ważne są nagrody dla aktorów i aktorek. Kogo tu typuje się w gronie potencjalnych triumfatorów?

Oscary dla najlepszych aktorów i aktorek – sprawdź kursy Etoto

We wszystkich kategoriach aktorskich aż roi się do gwiazd. Znane nazwisko, to często dodatkowy atut w walce o statuetkę. Historia pamięta jednak spore niespodzianki a więc nie jest wykluczone, że i tym razem czeka nas jakieś zaskoczenie.

  • Kategoria najlepszy aktor pierwszoplanowy

Na czele w notowaniach bukmacherów jest Joaquin Phoenix za rolę w filmie Joker (kurs: 1.05). Zwycięstwo innych kandydatów należałoby uznać za niespodziankę, chociaż nazwiska nominowanych robią wrażenie. Adam Driver za rolę w Historii Małżeńskiej (kurs: 9.00), Leonardo DiCaprio  za Pewnego razu… w Hollywood (kurs: 23.00), Antonio Banderas w filmie Ból i blask (kurs: 34.00) i Jonathan Pryce w filmie Dwóch papieży (kurs: 51.00).

  • Kategoria najlepsza aktorka pierwszoplanowa

Równie okazale wygląda pozycja liderki wyścigu po Oscara w tej kategorii. Zdaniem specjalistów jest nią Renee Zellweger za rolę w Judy (kurs: 1.05). Co ciekawe za jej plecami znajduje się Scarlett Johansson z produkcji Historia Małżeńska (kurs: 11.00). Spotkał ją zatem podobny los jak ekranowego partnera – Adama Drivera. Następnie wśród nominowanych do nagrody są jeszcze Cynthia Erivo za rolę w Harriet (kurs: 19.00), Charlize Theron w Gorący temat (kurs: 21.00) oraz Saoirse Ronan w filmie Małe kobietki (kurs: 29.00).

  • Kategoria najlepszy aktor drugoplanowy

Za rolę drugoplanową Oscara w oczach bukmacherów powinien zgarnąć Brad Pitt, który zagrał w Pewnego razu… w Hollywood (kurs: 1.05). Powalczy z nim dwóch aktorów z Irlandczyka – Joe Pesci (kurs: 9.00) oraz Al Pacino (kurs: 17.00). Pozostali nominowani to również nazwiska znanych gwiazd – Tom Hanks za rolę w produkcji Cóż za piękny dzień (kurs: 19.00) i Anthony Hopkins w filmie Dwóch papieży (29.00).

  • Kategoria najlepsza aktorka drugoplanowa

Faworytką tej kategorii jest Laura Dern – kolejna gwiazda nominowana za rolę w filmie Historia małżeńska (kurs: 1.06). Niespodziankę może sprawić Margot Robbie za Gorący temat (kurs: 10.00) lub Florence Pugh za Małe kobietki (kurs: 13.00). Drugą nominację w tym roku otrzymała Scarlett Johansson – tym razem za film Jojo Rabbit (kurs: 26.00). Piąta aktorka to Kathy Bates, która zyskała uznanie kapituły rolą w filmie Richard Jewell (kurs: 34.00).

Ceremonia rozdania Oscarów 2020 – kiedy? Gdzie oglądać?

Wydarzenie odbędzie się w nocy 9. lutego 2020 w Dolby Theatre w Los Angeles.  Początek o godzinie 2:00 czasu polskiego.
Transmisję będzie można obejrzeć w stacji Canal +.

Sprawdź ofertę bukmachera Etoto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *