Gotowce Fortuny – zakłady bukmacherskie na tenis (ATP Astana / ATP Pekin, 30.09-01.10.2023)

Gotowce Fortuny – zakłady bukmacherskie łączone na 30.09-01.10.2023

Tenis ziemny (ATP Astana 2023, ATP Pekin 2023)

Bublik A., Zverev A. – wygrają mecze singlowe 30.09.2023 / ATP Astana, ATP Pekin – kurs Fortuny: 2.25

Alcaraz C., Sinner J., Ruud C., Lehecka J., Mannarino A., – wygrają mecze singlowe 01.10.2023 / ATP Astana, ATP Pekin – kurs Fortuny: 3.60

Alcaraz C., Sinner J., Ruud C. – wygrają mecze singlowe bez straty seta 01.10.2023 / ATP Pekin – kurs Fortuny: 3.90

Jeśli wystąpi krecz lub walkower w chociaż 1 z meczów – Fortuna zwróci cały zakład łączony (zwrot stawki kuponu na Twoje konto gracza u bukmachera). Nie dotyczy to zakładów na wydarzenia, których wynik jest już znany. W przypadku przesunięcia meczu na kolejny dzień lub dni, bukmacher zaczeka na jego rozegranie. Nie dotyczy to zakładów na wydarzenia, których wynik jest już znany.

Zakłady bukmacherskie na tenis ziemny (Kursy.ooo)

Sprawdź, czy pojawiły się nowe Gotowce w serwisie Fortuny >>

Bukmacher Fortuna wprowadził do swojej oferty interesujący produkt, przeznaczony dla wszystkich graczy zbyt zajętych lub niecierpliwych, by spędzać czas na wnikliwym przeglądaniu oferty kursowej, statystyk czy analiz sportowych. Gotowce, bo tak nazywa się ta oferta, pozwalają typerom znacznie przyspieszyć proces obstawiania codziennych kuponów, redukując spędzany na tym czas do niezbędnego minimum.

Bukmacher Fortuna udostępnia nową listę Gotowców na kolejny dzień na około 24 godziny przed startem spotkań. A zatem, np. gdy mecze odbywają się w piątek wieczorem, to Gotowce na nie powinny pojawić się w serwisie Fortuny w czwartkowych godzinach wieczornych. Natomiast rozgrywki sobotnie pojawią się w tej ofercie w piątek, około godziny rozpoczęcia pierwszego z uwzględnionych meczów, itd. Dowiedz się więcej o gotowych zakładach od Fortuny w artykule „Gotowce w Fortunie” >>.

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Fortuna – prezentacja bukmachera >>

<< Fortuna – opinie graczy i ekspertów >>

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *