Gotowce Fortuny – zakłady bukmacherskie na piłkę nożną (Süper Lig, 25.12.2023)

Gotowce Fortuny – zakłady bukmacherskie łączone na 25.12.2023

Piłka nożna (Süper Lig – Turcja)

Besiktas, Alanyaspor, Kasimpasa – wygrają 25.12.2023 – kurs Fortuny: 8.10

Alanyaspor, Kasimpasa, Pendikspor, Hatayspor – nie przegrają 25.12.2023 – kurs Fortuny: 4.00

Besiktas, Ankaragucu – wygrają 25.12.2023 – kurs Fortuny: 5.40

Hatayspor, Besiktas – każda wymieniona drużyna wykona co najmniej dwa rzuty rożne w każdej połowie 25.12.2023 – kurs Fortuny: 4.50

Hatayspor-Besiktas: Besiktas wygra i obie drużyny strzelą gola 25.12.2023 – kurs Fortuny: 3.90

W sytuacji odwołania/przełożenia/przerwania któregoś z meczów obstawionych w ramach danego zakładu łączonego – musi on zostać zakończony najpóźniej do końca następnego dnia. W przeciwnym razie Fortuna zwróci cały zakład łączony (zwrot stawki kuponu na Twoje konto gracza u bukmachera). Nie dotyczy to zakładów na wydarzenia, których wynik jest już znany. Jeśli któryś ze wskazanych zawodników nie zagra – Fortuna zwróci taki zakład łączony.

Sprawdź, czy pojawiły się nowe Gotowce w serwisie Fortuny >>

Bukmacher Fortuna wprowadził do swojej oferty interesujący produkt, przeznaczony dla wszystkich graczy zbyt zajętych lub niecierpliwych, by spędzać czas na wnikliwym przeglądaniu oferty kursowej, statystyk czy analiz sportowych. Gotowce, bo tak nazywa się ta oferta, pozwalają typerom znacznie przyspieszyć proces obstawiania codziennych kuponów, redukując spędzany na tym czas do niezbędnego minimum.

Bukmacher Fortuna udostępnia nową listę Gotowców na kolejny dzień na około 24 godziny przed startem spotkań. A zatem, np. gdy mecze odbywają się w piątek wieczorem, to Gotowce na nie powinny pojawić się w serwisie Fortuny w czwartkowych godzinach wieczornych. Natomiast rozgrywki sobotnie pojawią się w tej ofercie w piątek, około godziny rozpoczęcia pierwszego z uwzględnionych meczów, itd. Dowiedz się więcej o gotowych zakładach od Fortuny w artykule „Gotowce w Fortunie” >>.

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Fortuna – opis bukmachera >>

<< Fortuna – opinie graczy i ekspertów >>

<< Superbet – opis bukmachera >>

<< Darmowe typy bukmacherskie naszych ekspertów >>

Porównanie kursów legalnych bukmacherów na piłkę nożną (Kursy.ooo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *