Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Freebet 90 zł na Europejskie Puchary – tylko w eWinner

Bukmacher eWinner przygotował specjalną promocję w związku z rozgrywkami Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji, dzięki której gracze mogą zgarnąć freebet o wartości nawet 90 zł. 

Żeby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy zapisać się do promocji na dedykowanej jej stronie, klikając przycisk „Zapisz się do promocji”. Następnie należy obstawić kupon pojedynczy lub akumulowany za stawkę co najmniej 20 zł, na którym znajdzie się chociaż 1 wydarzenie pochodzące z oferty na mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy albo Ligi Konferencji. Minimalny kurs całkowity kuponu musi wynieść 2.50. 

Po spełnieniu warunków promocji bukmacher eWinner przyzna graczowi freebet o wartości 50% stawki zakładu – maksymalnie 30 zł. Bonus zostanie przyznany od razu na konto gracza, niezależnie od wyniku kuponu. Freebet można wykorzystać do obstawiania zakładów na żywo, grając przez aplikację mobilną eWinner. 

Bonus można otrzymać codziennie w czasie trwania promocji, a więc łącznie gracz może uzyskać freebet o wartości nawet 90 zł.

Sprawdź ofertę bukmachera eWinner

Komentarze