Dziś jest: 26 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Darmowe pieniądze od Superbet! Typy bukmacherskie na 200. rundę SuperGame

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej spore pieniądze, bez ponoszenia żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet. Bez żadnych ograniczeń! Aby brać udział w grze, nie trzeba nawet wykonywać żadnej wpłaty – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet.
Kliknij tutaj, aby założyć darmowe konto w 2 minuty (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame u bukmachera Superbet – główne zasady promocji

1. Co 3-4 dni Superbet uruchamia nową rundę SuperGame – całkowicie bezpłatnej gry bukmacherskiej. Każda runda to nowa szansa na wygranie kolejnych darmowych pieniędzy w prawdziwej gotówce – aż do 7.500 zł! Grać w SuperGame może każdy, kto założył konto w Superbet i wyraził zgody marketingowe (nie są uciążliwe). Nie jest wymagana jakakolwiek wpłata środków do Superbet. Zazwyczaj bukmacher organizuje 2 rundy zabawy w każdym tygodniu.

2. W każdej rundzie należy udzielić odpowiedzi na 6 pytań zadanych przez Superbet. Zwykle dotyczą one meczów piłki nożnej, rzadziej innych dyscyplin, jak m.in. MMA, tenis, siatkówka czy skoki narciarskie. Typujemy na ogół zwycięzców meczów, dokładne wyniki bramkowe lub elementy statystyk meczowych (jak liczba rzutów rożnych, celnych strzałów czy żółtych kartek).

3. Wystarczy, że poprawnie wytypujesz 3 odpowiedzi, a otrzymasz od Superbet gwarantowaną nagrodę – zwykle w kwocie kilku lub kilkunastu zł. Cztery lub 5 prawidłowych typów oznacza na ogół wygraną od kilkudziesięciu do powyżej tysiąca zł. Trafiając zaś wszystkie 6 odpowiedzi – zgarniesz Jackpota, aż 7.500 zł (podzielonego na wszystkich laureatów nagrody głównej w danej rundzie)!

4. Wszystkie wygrane pieniężne w SuperGame są wypłacane (zwykle w ciągu 24 godzin) w prawdziwej gotówce – nie jest wymagany żaden obrót, a więc możesz za nie grać dalej lub od razu wypłacać nagrody na swoje konto bankowe!

Sprawdź, jakie zdarzenia są aktualnie dostępne do typowania w SuperGame!

 

SuperGame. Typy na 200. Rundę

Jubileuszowa runda SuperGame przypada w tym tygodniu i w czasie zgrywa się z meczem Polska – Estonia. To właśnie na to spotkanie typy przygotował Superbet. Z okazji 200 odsłony zabawy pula nagród to aż 100 000 zł w gotówce i Fiat 500 na rok. Gwarantowaną nagrodę uzyskamy już za trzy celne typy. Poniżej prezentujemy nasze propozycje na tę odsłonę SuperGame.

Polska – Estonia: Jaki będzie dokładny wynik?

Typ: 3+:0

Mimo swoich problemów, to Polska jest zdecydowanym faworytem do wygranej w tym meczu. Mobilizacja w szeregach reprezentacji Polski jest spora, a wysokie zwycięstwo powinno pozytywnie wpłynąć na morale zespołu. Tu nikt nie będzie się zatrzymywał i kalkulował. Polska powinna wygrać efektownie i wysoko.

Polska – Estonia: Ile żółtych kartek w meczu?

Typ: 3

Polacy rzadko kiedy kończą mecz bez kartek, ale tym razem ta sztuka może się udać. Rywale nie powinni być szczególnie agresji, za to kilka fauli wynikających z gorszej jakości piłkarskiej powinno poskutkować napomnieniem. Nasz typ to łącznie trzy żółte kartki w meczu.

Polska – Estonia: Ile rzutów rożnych będzie miała Polska?

Typ: 8-9

Stałe fragmenty gry to mocna broń, a Polska może szukać rozwiązań po dośrodkowaniach z rzutów rożnych. Biorąc pod uwagę, że przez większość meczu to reprezentacja Polski powinna być w natarciu 8-9 rzutów rożnych to realny wynik, choć można zaryzykować na typowanie nawet wyższego przedziału.

Polska – Estonia: Ile rzutów rożnych będzie miała Estonia?

Typ: 2

Chwila nieuwagi i groźna akcja dla gości nie jest wykluczona. Z takiego przypadkowego, chaotycznego zagrania może Estonii udać się wywalczyć korner. Nie przewidujemy jednak wielu takich momentów. Stąd typ na dwa rzuty rożne po stronie przyjezdnych.

Polska – Estonia: Ile celnych strzałów będzie miała Polska?

Typ: 8-9

Jeśli zakładamy, że Polska strzeli minimum trzy gole – a może być ich więcej – to i liczba celnych strzałów powinna być imponująca. Patrząc na problemy w poprzednich meczach nie oczekujemy od razu dwucyfrówki, ale bilans 8-9 celnych strzałów z takim rywalem jest jak najbardziej realny.

Polska – Estonia: Ile celnych strzałów będzie miała Estonia?

Typ: 1

Jeden celny strzał, niezbyt groźny i raczej do odnotowania w statystykach meczowych. Takie są nasze przewidywania w przypadku postawy gości. Estonia może Polskę zaskoczyć, ale więcej dobrych akcji oznaczałoby, że coś Polakom wybitnie się nie udało. W końcu Estonia to jedna z najsłabszych drużyn w eliminacjach do Mistrzostw Europy.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Bonusy i promocje bukmacherów >>

<< Darmowe typy naszych ekspertów >>

Komentarze