Dziś jest: 26 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Darmowe pieniądze od Superbet! Typy bukmacherskie na 193. rundę SuperGame

SuperGame to całkowicie darmowa gra bukmachera Superbet. Co 3-4 dni możesz wygrać w niej spore pieniądze, bez ponoszenia żadnego ryzyka. W SuperGame brać udział może każdy, kto posiada konto gracza w Superbet. Bez żadnych ograniczeń! Aby brać udział w grze, nie trzeba nawet wykonywać żadnej wpłaty – SuperGame dostępna jest dla każdego, kto posiada konto w Superbet.
Kliknij tutaj, aby założyć darmowe konto w 2 minuty (podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS).

SuperGame u bukmachera Superbet – główne zasady promocji

1. Co 3-4 dni Superbet uruchamia nową rundę SuperGame – całkowicie bezpłatnej gry bukmacherskiej. Każda runda to nowa szansa na wygranie kolejnych darmowych pieniędzy w prawdziwej gotówce – aż do 7.500 zł! Grać w SuperGame może każdy, kto założył konto w Superbet i wyraził zgody marketingowe (nie są uciążliwe). Nie jest wymagana jakakolwiek wpłata środków do Superbet. Zazwyczaj bukmacher organizuje 2 rundy zabawy w każdym tygodniu.

2. W każdej rundzie należy udzielić odpowiedzi na 6 pytań zadanych przez Superbet. Zwykle dotyczą one meczów piłki nożnej, rzadziej innych dyscyplin, jak m.in. MMA, tenis, siatkówka czy skoki narciarskie. Typujemy na ogół zwycięzców meczów, dokładne wyniki bramkowe lub elementy statystyk meczowych (jak liczba rzutów rożnych, celnych strzałów czy żółtych kartek).

3. Wystarczy, że poprawnie wytypujesz 3 odpowiedzi, a otrzymasz od Superbet gwarantowaną nagrodę – zwykle w kwocie kilku lub kilkunastu zł. Cztery lub 5 prawidłowych typów oznacza na ogół wygraną od kilkudziesięciu do powyżej tysiąca zł. Trafiając zaś wszystkie 6 odpowiedzi – zgarniesz Jackpota, aż 7.500 zł (podzielonego na wszystkich laureatów nagrody głównej w danej rundzie)!

4. Wszystkie wygrane pieniężne w SuperGame są wypłacane (zwykle w ciągu 24 godzin) w prawdziwej gotówce – nie jest wymagany żaden obrót, a więc możesz za nie grać dalej lub od razu wypłacać nagrody na swoje konto bankowe!

Sprawdź, jakie zdarzenia są aktualnie dostępne do typowania w SuperGame!

 

SuperGame. Typy na 193. Rundę

Przed nami kolejna odsłona gry SuperGame, czyli darmowego typera od Superbet. W ramach 193. rundy typować będziemy rozstrzygnięcia gali KSW Epic. W sumie należy wytypować rozstrzygnięcia sześciu walk zaplanowanych na tej gali, a już od trzech trafień uzyskać można wygraną. Jej wartość rośnie wraz ze skutecznością kolejnych typów.

Ivan Erslan – Bogdan Gnidko: Kto wygra walkę?

Typ: Ivan Erslan

Jedna z kilku walk na zasadach MMA na gali KSW Epic. Obaj zawodnicy prezentują dość podobny potencjał, ale patrząc na to zestawienie stawiamy na wygraną Chorwata. Jego rekord w KSW nie jest wcale jednoznaczny, jednak mierzył się z naprawdę mocnymi rywalami. Gnidko do tej pory przegrał tylko jedną walkę, natomiast właśnie w przegranym starciu z Ibragimem Chuzhigaevem musiał pierwszy raz mierzyć się z poważnym wyzwaniem. Test oblał i nie jest wykluczone, że zrobi to znowu. W końcu Erslan to numer dwa w dywizji półciężkiej i poważny kandydat do walki o regularny pas w tej kategorii.

Kleber Silva – Damian Piwowarczyk: Kto wygra walkę?

Typ: Kleber Silva przed czasem

Damian Piwowarczyk to jedno z głośniejszych nazwisk młodego pokolenia w polskim MMA. Mimo wszystko w starciu z Kleberem Silvą może mieć poważne problemy. Brazylijczyk w KSW ma czysty rekord dwóch wygranych. Obie walki kończył przed czasem w dobrym stylu i tak może być również w rywalizacji z Polakiem.

Rafał Haratyk – Marcin Wójcik: Kto wygra walkę?

Typ: Marcin Wójcik na punkty

Jedno z najbardziej wyrównanych zestawień podczas KSW Epic, to drugi półfinał turnieju w kategorii półciężkiej. Stawiamy na wygraną Marcina Wójcika, który niesiony jest falą pięciu triumfów z rzędu. Jednocześnie biorąc pod uwagę, że w tej walce zobaczymy tylko dwie rundy i bardzo równy, wysoki poziom reprezentowany przez obu zawodników, to zakładamy rozstrzygnięcie na punkty.

Darko Stosić – Matheus Scheffel: Kto wygra walkę?

Typ: Darko Stosić przed czasem

Najbardziej jednostronne zestawienie na całej gali. Stosić jest zdecydowanym faworytem i powinien pokonać Scheffela przed czasem. Walka zaplanowana jest na zasadach PRIDE bez łokci, a Darko Stosić wydaje się wręcz stworzony do właśnie takiej formuły. Tu powinniśmy być świadkami efektownego zakończenia na korzyść Serba.

Michał Królik – Vaclav Sivak: Kto wygra walkę?

Typ: Vaclav Sivak na punkty

Starcie Michała Królika z Vaclavem Sivakiem odbędzie się w formule boksu tajskiego w rękawicach do MMA. To dość interesujące zestawienie, które w roli faworyta stawia Sivaka. Jest on wziętych kickboxerem, który w muay thai powinien czuć się bardzo dobrze. Tym bardziej, że ma w zawodowych walkach bardzo dobry rekord. Królik formuły zmienia częściej, ale też z różnych szczęściem. Stawiamy na rozstrzygnięcie tej walki na punkty, co także wynika z formuły pojedynku.

Mamed Khalidov – Tomasz Adamek: Kto wygra walkę?

Typ: Tomasz Adamek

Walka wieczoru i zarazem starcie legend podczas gali KSW Epic. Kto będzie górą? Zdecydowanie formuła bokserska przemawia na korzyść Tomasza Adamka. Chociaż Khalidov to legenda KSW i całego polskiego MMA, to jednak skrzyżuje rękawice z zawodowym mistrzem świata w jego koronnej dyscyplinie. W takim wypadku triumf Adamka zdaje się być bardzo logiczny, tym bardziej, że popularny Góral bardzo rzetelnie trenuje do tego starcia.

Załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć 7 500 zł w gotówce!

Bardzo podobną grę do SuperGame oferuje również bukmacher STS. Gra nazywa się Wizjoner (tutaj bezpłatne typy naszych ekspertów na każdą kolejkę!). Również jest w pełni darmowa i nie wymaga nawet wpłaty depozytu. Wystarczy założyć konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby co tydzień grać o 150 000 zł w gotówce, typując wyniki 6 meczów!

Opisy polecanych darmowych gier bukmacherskich znajdziesz w naszym Rankingu stałych promocji bukmacherskich.

Wizjoner STS - mecz w przykładowej kolejce gry

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Bonusy i promocje bukmacherów >>

<< Darmowe typy naszych ekspertów >>

Komentarze