Cashback 100% do 99 PLN na Roland Garros – w eWinner 

Bukmacher eWinner oferuje kolejny cashback, dzięki któremu można obstawiać Roland Garros bez ryzyka. Tym razem gracze mogą skorzystać ze zwrotu za nietrafione zakłady w wysokości 100% stawki do kwoty aż 99 PLN. 

Pierwsza runda prestiżowego turnieju tenisowego w Paryżu była dla użytkowników okazją do wykorzystania cashbacku, w ramach którego mogli oni uzyskać zwrot w kwocie 50 PLN. Drugi tydzień turnieju to w eWinner możliwość skorzystania z jeszcze bardziej korzystnej promocji.  

W tym celu należy dodać do kuponu minimum 4 zdarzenia wyłącznie z oferty na Roland Garros, grając za dokładnie 99 PLN. Jeśli obstawione zakłady bukmacherskie okażą się chybione, gracz otrzyma zwrot w formie bonusu w wysokości 100% stawki!

Pamiętaj – żeby obstawiać zakłady bukmacherskie w eWinner, trzeba założyć konto gracza online. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny eWinner: MAKSYMALNYBONUS. Więcej o działaniu kodu promocyjnego piszemy tutaj: eWinner kod promocyjny.

Promocją eWinner objęty jest pierwszy kupon zagrany w dniach 29 maj – 5 czerwiec 2022 r., który spełnia powyższe warunki. Bonus pojawi się automatycznie na koncie gracza po rozliczeniu wszystkich zdarzeń zamieszczonych na kuponie. 

Sprawdź ofertę bukmachera eWinner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *