Bonus bukmachera Superbet (przykład) – „Bonus 5 PLN za spotkania NBA”

„Bonus Box” to stała promocja bukmachera Superbet, która pozwala graczom cieszyć się codziennie nowym bonusem, po spełnieniu jednego łatwego warunku. W każdym miesiącu bukmacher udostępnia pulę aż 7 000 000 zł w formie bonusów dla uczestników promocji „Bonus Box”! Już teraz załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarniać codziennie nowy bonus z kalendarza promocji lub dowiedz się więcej o tej zabawie w naszym artykule „Bonus Box”.
Uwaga! Promocja i bonus w ramach „Bonus Box” na dany dzień, do odebrania na Twoim koncie gracza, mogą być inne niż te prezentowane poniżej.

Bonus Box Superbet (przykład) – 26.12.2023 r.

Skrócone zasady Promocji „Bonus 5 PLN za spotkania NBA”

 • Zaakceptuj udział w promocji klikając wyskakujące okienko (pop-up).
 • Należy postawić zakład MULTI za przynajmniej 20 PLN na spotkania NBA rozgrywane w dniu 27.12.2023.
 • Freebet będzie aktywowany zaraz po rozliczeniu promocyjnego kuponu.
 • Czas na aktywację: 3 dni
 • Czas w kolejce: 3 dni
 • Czas na wykorzystanie freebetu: 3 dni

Uczestnictwo w Promocji „Bonus 5 PLN za spotkania NBA”

 1. Uczestnikami Promocji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (dalej: Uczestnik/Uczestnicy Promocji lub Gracz/Gracze) i zostali poinformowani o promocji „Bonus 5 PLN za spotkania NBA”
 2. Promocja jest kierowana wyłącznie dla graczy posiadających aktywne konta i o której Organizator poinformował użytkownika bezpośrednio (e-mail lub SMS).
 3. W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz ich małżonkowie, krewni, a także osoby związane z nimi tytułem przysposobienia, opieki lub kurateli oraz osoby zamieszkujące z nimi we wspólnym gospodarstwie domowym.
 4. Promocja prowadzona jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 5. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne.
 6. Promocja jest dostępna tylko dla Graczy, którzy mają aktywne konta zakładów online u Organizatora i podczas jego rejestracji wyrazili chęć otrzymania bonusu w serwisie www.superbet.pl, tj. odznaczyli odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym podczas rejestracji konta online na stronie internetowej Organizatora, co jest równoznaczne z wyrażeniem woli uczestnictwa w Promocji. Brak odznaczenia takiego pola wyklucza możliwość uczestnictwa w Promocji.
 7. Każdy Gracz, który chce skorzystać z Promocji ma prawo i obowiązek zapoznania się z postanowieniami Regulaminu i warunkami Promocji oraz jest zobowiązany do ich przestrzegania. W momencie akceptacji warunków promocji „Bonus 5 PLN za spotkania NBA” Gracz oświadcza, że przeczytał oraz zrozumiał warunki niniejszego Regulaminu oraz Regulamin zakładów online.

Warunki przyznania bonusu „Bonus 5 PLN za spotkania NBA”

 1. Aby uniknąć jakichkolwiek problemów z otrzymaniem bonusu/freebetu, gracz musi w pierwszej kolejności zaakceptować wyskakujące okienko, a dopiero w kolejnym kroku spełnić warunki promocji. Jeśli z jakiegoś powodu okienko nie wyświetli się, gracz powinien skontaktować się z supportem.
 2. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią w okresie trwania promocji zakład MULTI za przynajmniej 20 PLN na spotkania NBA rozgrywane w nocy z 26/27.12.2023
 3. Do oferty kwalifikują się zakłady pochodzące wyłącznie regularnej z oferty operatora.
 4. Promocyjny zakład musi zostać złożony za przynajmniej 20 PLN z konta depozytowego.
 5. Do promocji kwalifikują się zakłady typu multi z oferty przedmeczowej oraz LIVE („na żywo”).
 6. Minimalny kurs kuponu promocyjnego nie jest wymagany.
 7. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do promocji.
 8. Na promocyjnym kuponie muszą znajdować się wyłącznie zakłady z regularnej oferty operatora na spotkania NBA rozgrywane w nocy z 26/27.12.2023. Jeśli na kuponie znajdzie się inne niż wymienione powyżej zdarzenie, kupon ten nie będzie brany pod uwagę w promocji.
 9. Do promocji kwalifikują się zakłady rozliczone do godziny 7:00 w dniu 27.12.2023
 10. Promocja zaczyna się, o godzinie 00:01 w dniu 26.12.2023 i trwa do godziny 07:00 w dniu 27.12.2023.
 11. W promocji może wziąć udział tylko jeden kupon.
 12. Kupony postawione za bonus lub jakiekolwiek inne nagrody nie kwalifikują do otrzymania bonusu/freebetu.
 13. Kwota freebetu wynosi 5 PLN.
 14. Freebet będzie aktywowany zaraz po rozliczeniu promocyjnego kuponu.
 15. W promocji biorą udział zakłady złożone wyłącznie z regularnej oferty na spotkania NBA rozgrywane w nocy z 26/27.12.2023 w okresie trwania promocji.
 16. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne”, „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 17. Zakłady z zakładki SuperBets również biorą udział w promocji.
 18. Kupony anulowane nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej promocji.
 19. Kupony zamknięte przy opcji cashout nie biorą udziału w promocji.
 20. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 21. Grając za Freebet Gracz ma możliwość wyboru, z którego salda chce zawrzeć zakład (saldo gotówkowe/Freebet)
 22. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „Bonus 5 PLN za spotkania NBA”

 1. Bonus należy zaakceptować na koncie Gracza do końca dnia objętego promocją; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 2. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 3. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus z promocji „Bonus 5 PLN za spotkania NBA”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 5 PLN za spotkania NBA” nie zostaną aktywowane.
 4. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.8.
 5. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.8. Bez wymogu minimalnego kursu dla każdego wydarzenia.
 6. Środki bonusowe nie zliczają się do obrotu bonusem, gdy zostaną wykorzystane na zakłady systemowe.
 7. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
 8. Środki bonusowe nie mogą być wykorzystane do umieszczenia kuponów zawierających mecze z wirtualnych sportów czy gier karcianych.
 9. Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 2-krotnego obrotu wartością bonusu.
 10. Zakłady w obrocie biorą udział w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 11. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem (podczas, gdy bonus jest aktywny) środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 12. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i powiązanych wygranych zostanie anulowana.
 13. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.
 14. Zakłady zamknięte opcją Cash-Out nie zaliczają się do obrotu bonusem.
 15. Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.
 16. W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
 17. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania środków bonusu „Bonus 5 PLN za spotkania NBA” Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd) lub Regulaminu zakładów online.
 18. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania bonusu „Bonus 5 PLN za spotkania NBA” na osobę trzecią.
 19. Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.
 20. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania bonusu Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd.) lub Regulaminu zakładów online.
 21. Superbet zastrzega sobie prawo do żądania od Gracza udostępnienia dokumentów identyfikujących niezbędnych do weryfikacji konta. W przypadku odmowy udostępnienia tych dokumentów, Superbet ma prawo anulować bonus oraz związane z nim wygrane.
 22. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z akcji promocyjnej „Bonus 5 PLN za spotkania NBA” środki tych Graczy, którzy nadużywają zasad promocji.

Porównanie kursów legalnych bukmacherów na koszykówkę (Kursy.ooo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *