Dziś jest: 27 czerwca 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bonus 50 zł na mecz Polska – San Marino od Fortuny 

W tę sobotę Polska zmierzy się z San Marino w kolejnym meczu eliminacji do ME 2022. Bukmacher Fortuna przygotował bonus o wartości 50 zł dla tych graczy, którzy postawią zakład, że w spotkaniu padnie więcej niż 7.5 goli.  

Promocja „Over+50” bukmachera Fortuna wymaga postawienia w dniu 9 października 2021 r. (sobota) zakładu z oferty przedmeczowej na to, że w meczu Polska – San Marino liczba goli przekroczy 7.5, a więc na kuponie musi zostać zamieszczony zakład: liczba goli będzie większa niż 7.5 – TAK. Stawka zakładu musi wynieść co najmniej 50 zł. W promocji udział biorą zakłady SOLO, AKO, MAXIKOMBI postawione przez stronę www, aplikację mobilną oraz w punktach naziemnych. Na kuponie można zamieścić także zakłady na wszelkie inne zdarzenia z oferty Fortuny, ale muszą być one rozstrzygnięte do 9 października 2021 r. do końca dnia. 

Jeśli liczba goli będzie większa niż 7.5, gracz otrzyma bonus 50 zł w postaci punktów FKP i to bez względu na inne rozstrzygnięcia na kuponie. Jeśli natomiast liczba goli będzie mniejsza niż 7.5, bonus nie zostanie przyznany.  

Żeby wziąć udział w promocji, trzeba mieć konto gracza w Fortunie. Jeśli go jeszcze nie masz, załóż je, podając kod promocyjny Fortuny: MAKSYMALNYBONUS. Żeby przeczytać na temat kodu bonusowego w Fortunie, kliknij tutaj.

Bonus pojawi się na koncie gracza do końca dnia 11 października 2021 r. Na 1 gracza przypada 1 bonus, który należy aktywować w ciągu 7 dni od momentu przyznania.  

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna  

Komentarze