„Więcej grasz, więcej masz” w Betfan – zgarnij freebet 79 zł co tydzień

Już w czwartek o północy startuje kolejna runda stałej promocji Betfan „Więcej grasz, więcej masz”, w której bukmacher co tydzień nagradza aktywnych graczy freebetami w kwocie do 79 zł. Obstawiając kupon za 79 zł na ofertę przedmeczową lub live przez jak największą liczbę dni (zawsze w przedziałach od czwartku do środy), otrzymasz darmowy zakład w kwocie od 10 zł do 79 zł. Wysokość bonusu zależy od liczby aktywnych dni w danej rundzie promocji – wystarczą już 3 dni z zagranym kuponem, aby cieszyć się freebetem za 10 zł od Betfan.

Główne zasady promocji „Więcej grasz, więcej masz” w Betfan

1. Promocja ma charakter stały i trwa w sposób ciągły. Nowa runda zaczyna się zawsze w czwartek i trwa do środy. Następnego dnia po jej zakończeniu gracze otrzymują nagrody oraz automatycznie rozpoczynana jest następna runda zabawy. W ten sposób promocja trwa od 17 lutego 2022 r. i będzie aktywna aż do jej odwołania przez bukmachera.
2. W celu otrzymywania od Betfan darmowych zakładów należy założyć konto ze specjalnym kodem promocyjnym: MAKSYMALNYBONUS, a następnie obstawiać kupony przez jak największą liczbę dni, zawsze w okresach od czwartku do środy.

3. Stawka każdego kuponu biorącego udział w promocji musi wynieść dokładnie 79 zł. Akceptowane są kupony typu singiel oraz akumulatory, z wyłączeniem zakładów systemowych oraz zdarzeń z oferty „Matchday Boost”. Możesz obstawić zakłady przedmeczowe lub z oferty zakładów na żywo, w tym także e-sporty, natomiast zakłady na sporty wirtualne oraz gry karciane nie biorą udziału w promocji. Zakłady muszą być zawarte za środki własne (z konta głównego), kupony postawione za środki bonusowe nie wliczają się do promocji. Łączny kurs każdego kuponu powinien wynieść min. 2.00, zaś każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs co najmniej 1.25.
4. Betfan przyzna freebet na Twoje konto gracza następnego dnia po zakończeniu danej rundy „Więcej grasz, więcej masz”, a więc zawsze w czwartek. Kwota otrzymanego darmowego zakładu zależy wyłącznie od stopnia Twojej aktywności w okresie promocji, zgodnie z rozpiską poniżej:

Jeśli postawiłeś kupon spełniający warunki promocji w 3 różnych dniach z danego tygodniowego przedziału (jednej rundy zabawy) – otrzymasz freebet w kwocie 10 zł.
Stawiając kupon w 4 różnych dniach – otrzymasz freebet 15 zł.
Stawiając kupon w 5 różnych dniach – otrzymasz freebet 20 zł.
Stawiając kupon w 6 różnych dniach – otrzymasz freebet 25 zł.
Stawiając kupon w 7 różnych dniach (a więc każdego dnia promocji) – otrzymasz maksymalny freebet, wynoszący aż 79 zł.

Co ważne – jeśli nie polujesz na największą kwotę darmowego zakładu, to Twoje aktywne dni nie muszą następować po sobie w jednym ciągu. Wystarczy, że zagrasz wymagany kupon łącznie przez określoną liczbę dni w trakcie jednej rundy promocji – nie ma znaczenia jeśli pomiędzy dniami aktywnymi wypadły Ci dni bez zagrania odpowiedniego kuponu.
5. Pamiętaj, aby każdy kupon zagrany z zamiarem udziału w „Więcej grasz, więcej masz” zawierał wyłącznie zdarzenia kończące się najpóźniej w środę przed północą. W zabawie biorą bowiem udział jedynie zakłady rozliczone do środy, do godz. 23:59.
6. Po otrzymaniu freebetu będziesz miał 3-dniowy okres na jego wykorzystanie (zagranie kuponu za bonusowe środki), na zakłady przedmeczowe lub live (włącznie z e-sportami) z oferty Betfan, o dowolnych kursach. Darmowego zakładu nie będziesz mógł zrealizować w działach Sportów wirtualnych oraz Gier karcianych. Maksymalna wygrana na kuponie zagranym jako freebet w tej promocji wynosi 2.000 zł. W przypadku wygranej, środki trafią automatycznie na Twoje konto główne w Betfan i będziesz mógł przeznaczyć je na dalsze obstawianie albo zlecić wypłatę na konto bankowe. Wygrana z freebetu zostanie jednak pomniejszona o kwotę stawki, czyli o kwotę samego freebetu. A więc np. jeśli wykorzystałeś maksymalny freebet i Twój darmowy kupon okazał się zwycięski – otrzymasz wygraną po odjęciu od niej kwoty stawki równej 79 zł.
7. Aby zagrać za uzyskany freebet, musisz dodać wybrane zdarzenia do tworzonego kuponu, a następnie zaznaczyć na nim widoczne niebieskie pole z nazwą darmowego zakładu.
8. W sytuacji, gdy zakład pojedynczy zagrany za freebet otrzyma status „zwrot stawki” (zostanie unieważniony), nie otrzymasz stawki darmowego zakładu do ponownego wykorzystania. Jeżeli postawiłeś kupon zawierający wiele zdarzeń, to każda unieważniona pozycja przyjmie kurs 1.00 i otrzymasz wygraną zgodnie z kursami pozostałych zdarzeń z kuponu (tak jak ma to miejsce grając za środki depozytowe).
9. W ramach każdej z tygodniowych rund promocji „Więcej grasz, więcej masz” możesz otrzymać tylko po 1 freebecie, niezależnie od liczby zagranych kuponów spełniających kryteria zabawy w czasie tej samej rundy.
10. Najbliższy początek nowej rundy „Więcej grasz, więcej masz” będzie miał miejsce w czwartek, 12 maja 22 r. o północy. Runda potrwa do końca środy, 18 maja 22 r. Następnie kolejna runda rozpocznie się natychmiast po jej zakończeniu, a więc o północy w czwartek 19 maja 22 r., i tak w sposób ciągły, aż do ogłoszenia wycofania promocji przez bukmachera.

Załóż konto w minutę z kodem: MAKSYMALNYBONUS i zgarniaj freebety 79 zł co tydzień

Oferta wiosenna w Betfan – mocny pakiet bonusów powitalnych od Pudziana

Jako nowy gracz Betfan będziesz mógł liczyć na naprawdę solidne przyjęcie do grona klientów. Zakładając konto ze specjalnym kodem promocyjnym: MAKSYMALNYBONUS, otrzymasz aż 3 bonusy powitalne, wchodzące w skład pakietu powitalnego Mariusza Pudzianowskiego:

1. Cashback do 600 zł. Wystarczy, że wpłacisz za pierwszym razem kwotę pomiędzy 50, a 600 zł, a następnie postawisz pierwszy kupon za kwotę od 50 do 600 zł. Jeśli wygrasz, to oczywiście otrzymasz wygraną. Jeśli natomiast Twój kupon okaże się nietrafiony – stawka wróci do Ciebie!

2. Freebet za 60 zł. Następnie możesz obstawić kupon składający się z dowolnych zdarzeń, za kwotę 60 zł, zaznaczając w momencie obstawiania, że chcesz zagrać za freebet. Jeśli wygrasz – otrzymasz wygraną na Twoje konto główne, bez wymogu obrotu!

3. Bonus 100% do 1.000 zł. Dokonaj drugiej wpłaty środków na konto gracza Betfan, w kwocie pomiędzy 100, a 1.000 zł. Bukmacher podwoi Twój depozyt. Aby odblokować kwotę bonusu do wypłaty, będziesz musiał dokonać następującego obrotu jego kwotą: 3x kwota bonusu, kupony z min. 3 zdarzeniami i łącznym kursem AKO min. 2.50. Na obrót bonusu Betfan przyznał okres 14 dni.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, możesz dowiedzieć się więcej o ofercie powitalnej Betfan: Betfan kod promocyjny, a także sprawdzić opinie o Betfan.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż bezpłatne konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS i zgarnij: Cashback 600 zł + Freebet 60 zł + Podwojenie drugiej wpłaty do 1.000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *