Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

As Typerów na Wimbledon w Fuksiarzu – do wzięcia 2000 zł we freebetach

As Typerów

Możesz obstawiać turniej Wimbledon w Fuksiarzu i grać o wysokie freebety!

Wimbledon jest najstarszym i najbardziej prestiżowym turniejem tenisowym na świecie. Tegoroczna edycja rozpoczyna się 27 czerwca i zakończy 10 lipca. W turnieju nie zabraknie także polskich akcentów, gdyż główną faworytką do wygrania turnieju wśród kobiet jest Iga Świątek. Wśród mężczyzn czarnym koniem turnieju może zostać Hubert Hurkacz.

Fuksiarz przygotował z okazji Wimbledonu specjalny ranking „As Typerów”, w którym pula nagród wynosi aż 2000 zł we freebetach. Możesz obstawiać regularnie mecze Wimbledonu, zbierać punkty, trafiać wysokie kursy i zostać Asem Typerów! Ponadto, jeśli nie masz jeszcze konta w Fuksiarzu, możesz zarejestrować je poniżej i odebrać pierwszy zakład bez ryzyka do 500 zł na start, ze zwrotem bez wymogu obrotu!

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Jak wziąć udział w rankingu i zostać Asem Typerów?

 • Należy obstawiać kupony pojedyncze lub AKO wyłącznie na mecze Wimbledonu. Do promocji zaliczają się kupony przedmeczowe i na żywo.
 • Promocja trwa od 25 czerwca 2022 do 10 lipca 2022 roku.

Pamiętaj, by wziąć udział w promocji, należy kliknąć przycisk “Dołącz”. Tylko wtedy weźmiesz udział w rankingu i zawalczysz o tytuł Asa Typerów.

Załóż konto w minutę i zgarnij wysoki freebet w Fuksiarzu

Punktacja w rankingu

Punkty przyznawane są przez Fuksiarza w zależności od statusu kuponu.
 • W przypadku wygranych zakładów przelicznik wygląda następująco stawka x kurs x ilość selekcji.
  Przykład:100 zł x 4.55 x 3 spotkania = 1365 punktów
 • Przy zakładach nietrafionych przelicznik to stawka x ilość selekcji.
  Przykład: 100 zł x 5 spotkań = 500 punktów

Nagrody w rankingu

Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach. W pierwszej, brany pod uwagę jest najwyższy trafiony kurs w czasie trwania promocji. W drugiej natomiast nagrodzeni zostaną najbardziej aktywni gracze, którzy uzbierają najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej.

Nagrody w rankingu kursowym

 • Zwycięzca rankingu: 500 zł
 • 2 miejsce: 225 zł
 • 3 miejsce: 100 zł
 • Miejsca od 4-10: 25 zł

Nagrody w rankingu punktowym

 • Zwycięzca rankingu: 500 zł
 • 2 miejsce: 225 zł
 • 3 miejsce: 100 zł
 • Miejsca od 4-10: 25 zł

Załóż bezpłatne konto w Fuksiarzu i zostań Asem Typerów z okazji Wimbledonu

Zakład bez ryzyka na start – zwrot połowy stawki w razie niepowodzenia

Jesteś nowym graczem w Fuksiarzu? W przypadku, kiedy Twój pierwszy kupon okaże się nietrafiony, odzyskasz aż 50% jego stawki dzięki Zakładowi bez ryzyka na start! Otrzymane środki nie wymagają obrotu i możesz od razu wypłacić je na konto bankowe. Oferta powitalna wymaga postawienia kuponu AKO (akumulatora) z kursem minimalnym każdego zdarzenia: 1.60, a maksymalna kwota zwrotu wynosi 500 zł. Zakład bez ryzyka na start obejmuje pierwszy postawiony kupon u bukmachera Fuksiarz.

Sprawdź także niespotykaną promocję „Cashback bez limitu”, jaką w sposób ciągły udostępnia graczom Fuksiarz. Korzystając z niej, będziesz mógł otrzymywać zwroty stawek w wysokości od 5% do 50%, za każdy nietrafiony kupon! Co ważne – każdy zwrot będzie miał postać prawdziwych pieniędzy, które nie wymagają żadnego obrotu przed wypłatą! Dowiedz się więcej w serwisie Fuksiarza lub poczytaj w naszym dziale „Cashback bez limitu”.

Inna wyjątkowa stała promocja Fuksiarza to „Early Payout”. Twój zespół prowadzi już w meczu dwiema bramkami? Możesz ostudzić emocje – bukmacher rozliczy ten zakład jako wygrany, nawet gdy losy meczu odwrócą się i Twoja drużyna ostatecznie zremisuje lub przegra! Promocja dotyczy większości popularnych rozgrywek piłki nożnej.

Jeśli wciąż masz wątpliwości czy warto założyć własne konto gracza, możesz także zajrzeć do naszego działu „Fuksiarz opinie”. Zachęcamy również do dodania w nim własnej opinii o bukmacherze w komentarzu, jeśli jesteś już klientem Fuksiarza. Twoje uwagi pomogą innym Graczom.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż bezpłatne konto w Fuksiarzu i odbieraj zwroty do 50% wartości stawek

Komentarze