Zwycięstwo Barcelony nad Atlético po kursie 10.00 w BetFan 

Już w tę sobotę będziemy mogli śledzić hitowe starcie w La Liga: FC Barcelona – Atlético Madryt. W BetFan będzie można obstawić wygraną gospodarzy po niesamowicie wysokim kursie – aż 10.00. Z tej promocyjnej oferty będą mogli skorzystać wyłącznie nowi gracze. 

Co dokładnie trzeba zrobić, żeby móc postawić na wygraną Barçy po tak niezwykle atrakcyjnym kursie? Otóż należy założyć nowe konto gracza w okresie pomiędzy 6 maja (od godz. 10.00) a 8 maja 2021 r. (do godz. 16.15). Następnie będzie już można postawić zakład na zwycięstwo Barcelony w meczu z Atlético – uwaga zakład należy postawić klikając w specjalny link na stronie promocji (a nie z głównej oferty na to spotkanie). Zakład musi być pojedynczy, a jego maksymalna stawka może wynosić 25 zł.  

Na jednego gracza przypada dokładnie jeden kupon w ramach akcji promocyjnej. Jeśli typer obstawi więcej kuponów kwalifikujących się do promocji, udział w niej weźmie pierwszy kupon zagrany i rozliczony. W akcji promocyjnej nie uczestniczą kupony zawarte przy użyciu środków bonusowych ani zakłady systemowe

Sprawdź ofertę BetFan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *