Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Zwycięski remis w meczu Lech Poznań – Legia Warszawa 

Starcie Lech Poznań – Legia Warszawa to hit Ekstraklasy, który czeka nas już w tę niedzielę. Dla fanów rodzimej piłki bukmacher BetFan przygotował w związku z tym promocję Zwycięski remis przy Bułgarskiej”. Jeśli gracz obstawi wygraną Kolejorza za stawkę dokładnie 49 zł, a spotkanie zakończy się wynikiem remisowym, zdarzenie zostanie rozliczone jako wygrane. 

Każdy, kto chce wziąć udział w promocji BetFan, musi postawić zakład, obstawiając zwycięstwo Lecha w meczu z Legią, który odbędzie się w 11 kwietnia 2021 r. (niedziela). Uwaga – zakład musi zostać postawiony z linka zamieszczonego na stronie promocji, a nie z oferty głównej BetFan. W akcji udział biorą kupony pojedyncze i akumulowane, których stawka wynosi dokładnie 49 zł. 

W przypadku, gdy Lech zremisuje w meczu z Legią, zdarzenie to zostanie uznane przez bukmachera za trafione. Jeśli więc tylko to 1 zdarzenie popsuje kupon, będzie on wygrany. 

Promocja BetFan trwa od 9 kwietnia (od godz. 10.00) do 11 kwietnia 2021 r. do godz. 17.30. Na 1 gracza przewidziany jest 1 bonus. 

Sprawdź ofertę BetFan

Komentarze