Dziś jest: 13 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Zwiększony kurs 7.00 na gola Benzemy (Francja – Niemcy) – w Superbet

Dziś zapowiada się bardzo ciekawy mecz Euro 2020 – w Monachium zmierzą się reprezentacje Francji i Niemiec. Bukmacher Superbet dopalił kurs na to, że Karim Benzema zdobędzie w tym meczu bramkę – dopalony kurs to aż 7.00! 

Żeby wziąć udział w promocji Superbet, należy założyć konto gracza przez specjalny link w dniu 15 czerwca 2021 r. Po rejestracji trzeba obstawić pierwszy zakład za stawkę w wysokości od 10 do 50 zł (bez podatku od gier), na to, że Karim Benzema w dowolnym momencie meczu Francja – Niemcy zdobędzie bramkę. Do udziału w akcji promocyjnej kwalifikują się tylko zakłady pojedyncze z oferty przedmeczowej postawione za środki depozytowe. 

Dla przykładu: Jeśli wniesiesz zakład za stawkę 50 zł, na to, że Benzema strzeli gola w spotkaniu, to przyjmując, że kurs zakładu wynosi 3.55, Twoja wygrana z kuponu wyniesie 177,50 zł, a dodatkowo otrzymasz 172,50 zł w formie bonusu. 

Bonus zostanie przyznany do 48 godz. od momentu zakończenia akcji promocyjnej bukmachera SuperbetBonus należy obrócić 3-krotnie przy użyciu zakładów o minimalnym kursie 1.80.

Sprawdź ofertę Superbet  

Komentarze