Dziś jest: 6 grudnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Złota Bramka w Fuksiarzu – pula 10.000 zł na Inter-Barcelona!

Złota Bramka

Możesz zagrać o 10.000 zł w Fuksiarzu

Po przerwie reprezentacyjnej powróciła Liga Mistrzów! Jednym z hitów kolejki jest starcie Interu Mediolan z FC Barceloną. Z tej okazji Fuksiarz ma dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Możesz postawić kupon AKO zawierający europejski szlagier i wziąć udział w grze o 10.000 zł, typując na osobnych kuponach strzelca oraz minutę zdobycia pierwszej bramki w meczu.

Wystarczy mniej niż 2 zł, żeby wziąć udział w grze o dużą kasę! Jeśli wytypujesz poprawnie strzelca i minutę pierwszej bramki, możesz zgarnąć nawet 10.000 zł.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Jak wziąć udział w promocji „Złota Bramka”?

  • Kupon AKO za min. 50 zł, z co najmniej 3 zdarzeniami i min. kursem ogólnym 3.00, zawierający zdarzenia na Inter – Barcelona;
  • Kupon SOLO na strzelca 1. gola za stawkę 1 zł X gr, gdzie X to Twój typ, w której minucie padnie bramka.
  • Trafiłeś kupon na pierwszego strzelca, zgadując jednocześnie minutę bramki? Bez względu na rozliczenie Twojego kuponu AKO, weźmiesz udział w podziale puli 10.000 zł.

Promocja trwa od 03.10.2022 od godz.10:00 do 04.10.2022 do godz. 20:59.

Promocja łączy się z ofertą powitalną na start dla nowych graczy, więc jeśli Twój kupon AKO spełni warunki obu promocji, możesz liczyć na zwrot do 500 zł na konto główne w ramach Zakładu Bez Ryzyka!

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Przykładowy kupon

Po wpłacie min. 50 zł i postawieniu kuponu AKO wspomnianego w zasadach promocji czas na postawienie zakładu na strzelca i minutę zdobycia pierwszego gola.

Jeśli uważasz, że pierwszego gola meczu zdobędzie Robert Lewandowski w 34. minucie, musisz postawić:

Strzelec 1. gola: Robert Lewandowski, Stawka: 1.34 zł

W przypadku, kiedy uważasz, że strzelcem pierwszego gola będzie Pedri w 60. minucie, musisz postawić:

Strzelec 1. gola: Pedri, Stawka 1.60 zł

W przypadku postawienia strzelca gola za stawkę np.: 1.47 zł zaliczy się gol strzelony w doliczonym czasie pierwszej połowy 45 + 2’, jak i gol zdobyty zaraz po przerwie w 47. minucie meczu.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Pula nagród w promocji „Złota Bramka”

Gracze, którzy poprawnie wytypują strzelca oraz minutę zdobycia pierwszej bramki, podzielą między siebie pulę 10.000 zł! Jeśli ta sztuka powiedzie się tylko Tobie, zgarniesz całą sumę!

Komentarze