Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Zielone światło dla nowego bukmachera GO BET

Już 12. podmiot uzyskał zezwolenie od Ministra Finansów na organizację zakładów bukmacherskich poprzez sieć punktów naziemnych na terenie Polski. Nowym bukmacherem jest GO BET. Tym samym ogólna liczba legalnych bukmacherów (naziemnych i/lub internetowych) w naszym kraju wzrosła do 19.

Na razie trudno powiedzieć cokolwiek o przyszłej ofercie nowego bukmachera, gdyż zanim firma uruchomi pierwsze punkty sprzedaży, minie zapewne wiele miesięcy. Nie wiadomo także, czy bukmacher GO BET będzie się starał o zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych także przez internet. Możemy natomiast podać kilka faktów dotyczących samej firmy, która jest właścicielem nowej marki bukmacherskiej.

Pełna nazwa spółki brzmi „GO BET Sp. z o.o.”, a do rejestru KRS wpisana została ona 8 września 2016 r. pod numerem KRS 0000635110. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, przy ul. Stanisława Worcella 6/9. Jej prezesem jest Artur Szewczyk, który pod tym samym adresem prowadzi kancelarie prawną „ARP Kancelaria Prawna Artur Szewczyk”. Radę nadzorczą „GO BET Sp. z o.o.” tworzyć będą Halina Olchawska, Izabella Gonet oraz Nina Szczęsna. Zarejestrowane kategorie działalności firmy to: Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi oraz Automaty zręcznościowe, szafy grające i inne urządzenia tego typu.

Na koniec dodajmy, że choć nie ma na razie żadnych pewnych informacji na ten temat, z dużym prawdopodobieństwem bukmacher GO BET będzie się starał również o licencję na zakłady bukmacherskie online. Aktualnie wszyscy pozostali legalni bukmacherzy w Polsce mają takie zezwolenie i nie tylko polski, ale cały międzynarodowy rynek bukmacherski od lat przenosi się do internetu. Czekamy więc na dalszy rozwój wypadków i kolejne newsy dotyczące działalności GO BET.

Komentarze