Dziś jest: 26 maja 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Zdobądź ośmiotysięcznik z Noblebet – bonus 8.516 zł do wzięcia za poprawne 8 typów

Noblebet uruchomił cotygodniową promocję, w której namawia graczy do wspólnego zdobywania najwyższych szczytów na świecie. W tym tygodniu bukmacher kontynuuje z klientami wyprawę po Himalajach, wykonując podejście do szczytu Lhotse, o wysokości 8516 m n.p.m.

Główne zasady promocji „Zdobądź ośmiotysięcznik” w Noblebet

1. Załóż bezpłatne konto gracza w Noblebet. Wpisanie podczas rejestracji specjalnego kodu bonusowego: MAKSYMALNYBONUS zapewni Ci wyjątkową ofertę bonusów powitalnych, zwaną w Noblebet „Luksusowym pakietem na start”, w kwocie do 2500 zł!
2. Aby wziąć udział w promocji, należy obstawić w ramach tego samego kuponu wszystkie 8 meczów piłki nożnej, wskazane przez bukmachera. Wśród nich znajdziemy mecze angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A, polskiej PKO BP Ekstraklasy, jak również francuskiej Ligue 1. Do promocji wliczają się wyłącznie typy na zwycięzcę spotkania bądź remis (1 X 2), a stawka kuponu musi wynieść min. 10 zł. Kupon nie może zawierać żadnych innych zdarzeń niż 8 meczów wskazanych przez organizatora promocji.
3. Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, to oprócz standardowej wygranej z kuponu, weźmiesz udział w podziale kwoty bonusu z promocji „Zdobądź ośmiotysięcznik”. Pula dla zwycięzców w tym tygodniu wynosi tyle, co wysokość szczytu Lhotse, a więc 8.516 zł. Dodatkowo, zwycięzcy otrzymają także nagrody pieniężne pozwalające pokryć podatek od wygranej, aby mogli cieszyć się w pełni swoją nagrodą.
4. Każdy gracz może zdobyć tylko 1 bonus w każdej z tygodniowych edycji promocji.
5. Tylko pierwsze dwa kupony gracza postawione w danej edycji biorą udział w danym tygodniu promocji.
6. W promocji biorą udział wyłącznie kupony obstawione za własne (wpłacone) środki gracza.
7. Wykorzystanie opcji Cash-Out na kuponie biorącym udział w promocji wyklucza go z promocji.
8. Jeśli przynajmniej 1 z meczów wskazanych przez Noblebet do wytypowania w danej edycji promocji nie zostanie rozegrany – promocja w tym tygodniu zostanie anulowana.
9. Bonus otrzymany od Noblebet jako wygrana w promocji należy obrócić 3-krotnie, po kursie łącznym min. 1.85, aby środki znalazły się na saldzie głównym gracza i mogły zostać wypłacone. Obrót może zostać wykonany wyłącznie na zakładach bukmacherskich, z wyłączeniem zakładów z działów Sportów Wirtualnych, Gier oraz Player Bets. Bukmacher wyznaczył okres 30 dni na dokonanie obrotu zdobytym bonusem.
10. Jeśli chcesz zagrać o ten potężny bonus od Noblebet, musisz się pospieszyć. Edycja promocji trwająca w tym tygodniu kończy się w sobotę 23 kwietnia, o godz. 13:29.

Lista 8 meczów do wytypowania w promocji Noblebet

Arsenal – Manchester United
Chelsea – West Ham
Bayern Monachium – Borussia Dortmund
Inter Mediolan – AS Roma
Lazio – AC Milan
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Paris Saint-Germain – RC Lens

Aby otrzymać wyjątkowy pakiet powitalny, wprowadź podczas rejestracji specjalny kod bonusowy: MAKSYMALNYBONUS. Możesz dowiedzieć się więcej o kodzie bonusowym Noblebet tutaj.

Sprawdź także czasową promocję Noblebet przyznającą bonus w kwocie 400 zł na zakłady na sporty wirtualne oraz gry karciane.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż konto w minutę z kodem: MAKSYMALNYBONUS i zdobądź szczyt Lhotse z Noblebet

 

Komentarze