Zakłady online w Superbet wystartowały

bukmacher Superbet online

Legalne zakłady bukmacherskie można stawiać w Superbet w punktach naziemnych od 2017 r., a teraz możemy tu też obstawiać zakłady internetowe. Na stronie wreszcie można nie tylko sprawdzić ofertę zakładów, ale też obstawić swoje typy czy skorzystać z ciekawych bonusów.

Superbet to od 18.10.2019 r. bukmacher, który legalnie może oferować internetowe zakłady bukmacherskie w Polsce na podstawie zezwolenia o numerze PS4.6831.5.2019. Oczywiście nie od razu mogła zostać udostępniona oferta zakładów online, jednak teraz na stronie pojawiły się wszystkie niezbędne funkcjonalności. Po wejściu na superbet.pl w prawym górnym rogu ekranu znajdziemy przycisk, który kieruje do formularza rejestracji i trzeba przyznać, że jest on bardzo krótki. Bukmacher od razu przygotował wersję rejestracji uproszczonej, więc można rozpocząć grę bez konieczności przesyłania skanu dokumentu tożsamości. Na nowych graczy czeka też potrójny bonus powitalny o łącznej wartości do 600 zł, a dla zarejestrowanych użytkowników bukmacher przygotował jeszcze więcej promocji. Z kolei w bogatej ofercie zakładów znajdziemy zakłady pre-match, live i wirtualne. W razie problemów możemy skorzystać z porad zamieszczonych w sekcji FAQ, a nawet całego poradnika „Vademecum gracza”. Pomocą służą też konsultanci bukmachera, z którymi skontaktujemy się za pomocą czatu na żywo lub przez e-mail. Natomiast aplikacja mobilna bukmachera powinna zostać uruchomiona już wkrótce.

Warto przypomnieć, że Superbet to rumuńska marka, która działa w branży hazardowej  już od 2009 r. na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce za markę odpowiada „Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.”. Bukmacher wystartował u nas w 2017 r., otwierając 48 punktów stacjonarnych, a obecnie ich liczba wynosi 74. Firma bardzo szybko się rozwija, stawiając na nowoczesne rozwiązania we wszystkich kanałach sprzedaży zakładów bukmacherskich. Ambasadorem marki w naszym kraju został Jerzy Dudek (dla formalności: ex-bramkarz Liverpoolu i polskiej reprezentacji w piłce nożnej).

Rejestracja w Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *