Zakłady na wygraną Polski bez ryzyka w BetFan 

To już dziś polska reprezentacja w piłce nożnej rozpoczyna walkę o udział w Mistrzostwach Świata. Bukmacher BetFan oferuje z tej okazji możliwość obstawiania wygranej naszych bez ryzyka. Bonus 100% może wynieść aż 199 zł. 

Jeśli postawisz kupon z co najmniej 4 zdarzeniami, m.in. na zwycięstwo Polski z Węgrami i okaże się, że tylko ten mecz nie wejdzie, otrzymasz zwrot stawki zakładu w formie bonusu. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia zamieszczonego na kuponie musi wynieść 1,30, a stawka kuponu musi być równa dokładnie 49 zł albo 199 zł. Na 1 gracza przypada 1 zwrot. 

Bonus BetFan w postaci zwrotu 100% zostanie przyznany, jeśli tylko zakład na wygraną Polaków będzie chybiony. Kupon zostanie rozliczony do końca dnia 25 marca 2021 r., a bonus wpłynie na konto gracza najpóźniej 48 godzin od momentu zakończenia promocji. 

Bonus wymaga tylko 1-ktotnego obrotu, by mógł zostać wypłacony. W tym celu należy postawić kupon lub kupony akumulowane zawierające minimum 3 zdarzenia. Łączny kurs kuponu musi wynosić 3,80. Termin ważności bonusu to 7 dni. 

Akcja promocyjna BetFan trwa 25 marca od godz. 00.00 do godz. 20.45.  

Sprawdź ofertę BetFan

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *