Zakłady na sporty wirtualne od Playtech – tylko w Betfan

Betfan - gry wirtualne

Bukmacher Betfan idzie o krok dalej niż konkurencja, stawiając na ultrarealistyczne gry wirtualne. Operator zakładów bukmacherskich nawiązał współpracę z Playtech, wiodącą w branży hazardowej firmą technologiczną. Dzięki temu Betfan wprowadza na rynek zakładów bukmacherskich unikalny w skali kraju produkt, czyli Playtech Virtual Sports, który zawiera zakłady na najbardziej popularne sporty wirtualne – symulacje sportowych gier wirtualnych w 3D.

Gracze znajdą tu wszystkie najważniejsze dyscypliny sportu wirtualnego, czyli piłkę nożną, koszykówkę, tenis, wyścigi chartów, gonitwy konne, żużel oraz kolarstwo torowe. Szeroki wybór sportów to jedno, natomiast oferta Betfan wyróżnia się przede wszystkim najwyższą jakością animacji. Technologia tworzenia obrazu opiera się na innowacyjnych rozwiązaniach technicznych, takich jak motioncapture (technika przechwytywanie ruchu), co zapewnia odbiorcy niezwykle realistyczne doznania. Fotorealistyczna grafika to nie tylko świetne wrażenia wizualne, ale też większa przejrzystość wyników, która ma przecież ogromne znaczenie dla graczy. Oferta Playtech Virtual Sports wzbogacona jest o zaawansowane statystyki wszystkich zespołów i zawodników oraz komentarze (jak na razie jedynie w języku angielskim). W tej chwili zakłady na sporty wirtualne można obstawiać w wersji desktopowej, jednak planowane jest też udostępnienie tego produktu poprzez aplikację na urządzenia mobilne. Betfan wraz z Playtech mają również w planach dalsze poszerzanie oferty, np. o zakłady na żywo czy Futbol League.

Popularność sportów wirtualnych w Polsce stale rośnie, szacowane jest, że aktualnie mogą one stanowić nawet 25% wszystkich obstawianych zakładów bukmacherskich. Zaletą zakładów na sporty wirtualne jest to, że mają bardzo dynamiczną akcję, a wyniki znane są graczom w krótkim czasie. Poza tym, w przeciwieństwie do tradycyjnych sportów, zakłady na ulubioną dyscyplinę można obstawiać w dowolnej chwili – Playtech Virtual Sports oferowane przez Betfan dostępne są 24/7. W Polsce największą popularnością cieszy się oczywiście wirtualna piłka nożna (aż 80-90% zawieranych zakładów), a na drugim miejscu plasuje się tenis.

Obstawiaj gry wirtualne w Betfan!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *