Zakłady na Pokera, Wojnę i Blackjacka w forBET

forBET dołączył dziś do wąskiego grona legalnych bukmacherów internetowych w Polsce, którzy oferują zakłady bukmacherskie na gry karciane. Nie należy mylić tej usługi z prawdziwą grą w karty w kasynie, gdyż polega ona na obstawianiu wyników symulowanej komputerowo gry karcianej. Szczegóły oferty forBET przedstawiamy poniżej. 

Udostępnione przez bukmachera forBET zakłady na pokera, wojnę i blackjacka realizowane są w oparciu u umowę z TVBet. Ten dostawca gier na żywo specjalizuje się w grach tworzonych dla organizatorów zakładów bukmacherskich oraz kasyn i może się pochwalić szerokim asortymentem produktów stworzonych z myślą o graczach obstawiających zakłady online. Od dziś, czyli od 17 czerwca 2020 r. w forBET znajdziemy zakłady na 3 produkty TVBet, czyli Poker-Bet, Wojna-Bet i Blackjack-Bet. 

Po wejściu w zakładkę „Gry karciane” w serwisie bukmachera zobaczymy 3 sekcje do wyboru: Poker na żywo, Wojna na żywo oraz Blackjack na żywo. Wszystkie gry karciane są prowadzone przez anglojęzyczne krupierki (niestety nie ma opcji tłumaczenia na język polski), a wyniki gier są w pełni losowe.  Transmisje przebiegają w czasie rzeczywistym i dostępne są na okrągło (codziennie, w trybie 24/7) i to na całym świecie. Szczegółowe zasady gry w Pokera (wersja Texas Hold’em), Wojnę (War of Elements) i Blackjacka (Oczko) wyjaśnione są na stronie bukmachera. Znajduje się tam również instrukcja, tłumacząca jak od strony technicznej postawić zakłady na gry karciane. Wyniki wszystkich rozstrzygniętych gier sprawdzimy w sekcji „Wyniki”, a status obstawionych zakładów sprawdzimy w sekcji „Historia zakładów”. 

Zakłady bukmacherskie na gry karciane dostępne są też od niedawna u 2 innych legalnych w Polsce bukmacherów: STS (BetGames) oraz Totalbet (Karciana Wojna).

Przejdź na stronę forBET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *