Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Zakłady na MMA – w Betclic bez ryzyka 

W ten weekend kibiców MMA czeka wiele emocji. Już dziś odbędą się walki w ramach Federacji One Championship, a w niedzielę podczas UFC 257 zmierzy się McGregor i Poirier. Bukmacher Betclic udostępnił z tej okazji promocję Pewny Zakład, dzięki której zwrot z nietrafionych kuponów może wynieść do 40 zł. 

Zasady promocji są następujące. Po pierwsze trzeba zgłosić swój udział w akcji poprzez kliknięcie przycisku „DOŁĄCZ TUTAJ”, który znajdziecie pod grafiką promocji. Po drugie należy postawić zakłady akumulowane z oferty na MMA (pre-match lub live). Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 4 zdarzenia, a łączny kurs kuponu musi wynosić 3,00 lub więcej. Jeśli tylko 1 zdarzenie z kuponu będzie chybione, gracz otrzyma na swoje konto bonusowe w Betclic zwrot stawki zakładu do kwoty 40 zł. 

Jeśli gracz obstawi większą liczbę kuponów, które będą się kwalifikować do udziału w promocji, bukmacher do zwrotu zaliczy pierwszy wniesiony w kolejności kupon. Promocja trwa od 22 do 24 stycznia 2021 r. Środki bonusowe zostaną przekazane w dniu 25 stycznia do godziny 16:00. 

Sprawdź ofertę Betclic

Komentarze